et

BC Kalev/Cramo võõrustab pealtvaatajatele tasuta mängus BC Prometey meeskonda

BC Kalev/Cramo võõrustab uue aasta esimeses mängus Unibet Arenal Eesti-Läti ühisliiga möödunud hooaja võitjat BC Prometey’d. Mäng on kõikidele pealtvaatajatele TASUTA.

Kaks Eesti-Läti Korvpalliliiga tippu kuuluvat meeskonda BC Kalev/Cramo ja BC Prometey lähevad vastamisi 06.01 Unibet Arenal. Pealtvaatajatele tagavad tasuta sissepääsu Kalev/Cramo head koostööpartnerid.

“Meie eesmärk on alati olnud teha vägevaid üritusi läbi mille pakkuda spordisõpradele unustamatuid elamusi. Klubil käib hetkel 25. hooaeg ning selle puhul leidsime hulga koostööpartnerid, kellega koos saame teha väikese kingituse igale spordisõbrale meeleoluka korvpalliõhtu näol. Lisaks korvpallile on õhtu jooksul oodata erinevaid esinemisi, kingitusi peatvaatajatele ja palju muud. Loodame, et kõik spordisõbrad ja mitte veel spordisõbrad leiavad 6. jaanuaril tee saali ning suudame üheskoos näidata, et eestlased on kossurahvas ning lisaks võtta enda nimele ka Eesti-Läti Korvpalliliiga pealtvaatajarekord,” sõnab BC Kalev/Cramo ürituskorralduse-ja turundusjuht Allan Siimann ning tänab kõiki koostööpartnereid, kes juba liitunud on ning loodab, et liitujate nimekiri suureneb.

Üritus on pealtvaatajatele tasuta tänu Kalev/Cramo koostööpartneritele, kes toetavad klubi 25 sendiga iga pealtvaataja eest, kes on saali tulnud. Toetajate hulka kuuluvad Cramo Estonia, Unibet, Teamsport.ee, Burger King, Unibet Arena, Atemo, Lansec, Linus Medical, Delfi, AS Värska Originaal, Nocco ja Nordaid.

Õhtu jooksul jagavad kingitusi Ballzy, BBQ Ässad, SuitUp ja Jazz Pesulad.

Kuigi sissepääs mängule on tasuta, pääseb saali pileti alusel, mida saab lunastada nii Piletitasku keskkonnast kui kohapealt.