et

BC Kalev/Cramo fännklubi liikmena

  • On korvpall sinu kirg ning oled osa BC Kalev/Cramo meeskonnast;
  • Leiad jutukaaslased ning seltskonna, kellega korvpallielamusi jagada;
  • Saad osa fännireisidest;
  • Saad mängudele kaasa elada kõige lahedamas sektoris;
  • Saad soodustusi nii hooajakaartidele kui ka fännitoodetele;
  • Oled oodatud ning saad osa võtta võistkonna üritustest!

Tule ja liitu meiega!

BC Kalev/Cramo fännklubi ajaloost

Meie fännklubi sai alguse hooajal 2004/2005, kui BC Kalev/Cramo eelkäija Ehitustööriist jõudis Allan Dorbeki juhtimisel esmakordselt Eesti liiga finaali ja tuli lõpuks ka meistriks. Kuna finaalivastaseks oli Tartu Ülikool/Rock, siis organiseeris meie seast varalahkunud Madis Malk koostöös klubiga fännibussi võõrsilmängudele ja nii saidki esimesed toetajad ühiselt kokku.

Reisid Tartusse olid väga meeleolukad ja sündis idee hakata tulevast hooajast istuma ühises sektoris ja valjuhäälselt toetama oma klubi kodumängudel ja osalema võimalikult paljudel Lätis ja Leedus toimuvatel Balti Liiga kohtumistel.

Esimene hooaeg BC Kalev/Cramo nime all ja uue peatreeneri, Aivar Kuusmaaga oli edukas ning kaitsesime Eesti Meistritiitlit. Balti Liigas ei olnud võistkonnal parim aasta, kuid fännklubi oli kohal enamustel välismängudel kõigis Balti riikides.

Tänu Balti liigale ja aktiivsetele fännidele said mitmed Läti ja Leedu väikelinnad meile sagedasteks külastuspaikadeks ja teinekord tervitasid kohalikud lätlased ja leedukad Cramo fänne juba kaugelt. Meie lõbus meel ja sõbralik olek oli teada-tuntud üle Baltikumi!

“VTB Liiga ajal käisime fännireisidel Venemaal, Poolas, Ukrainas, Soomes, Tšehhis, Valgevenes ja Kasashtanis.”

Kodumängudel on meie eesmärgiks olla kuues, seitsmes ja vahel ka kaheksas mees väljakul! Anname endast alati kõik, et toetada oma lemmikud. Oleme fair-play austajad ning järgime ideed, et oleme ühe meeskonna poolt, mitte teise vastu.

Mängudeväliselt oleme korraldanud ühiseid korvpalli EM ja MM-i vaatamisi, käinud uisutamas ja kelgutamas, mänginud BC Kalev/Cramo tantsutüdrukutega bowlingut, igal aastal on suvised spordipäevad Illuste mõisas ning muidugi toetanud Eesti korvpalli rahvuskoondiseid. Side ei ole katkenud ka teiste Baltikumi fännidega, sest oleme ainsa Eesti klubina käinud juba aastaid Euroopa suurimal fännklubide korvpalliturniiril. 2019. aasta suvel oli meil suur au seda turniiri ise korraldada ja saime sellega väga hästi hakkama.

Paljudest fännidest on saanud aastate jooksul head sõbrad ning läbi käiakse perekonniti. Samamoodi kasvab peale uus põlvkond tulihingelisi BC Kalev/Cramo toetajaid. Meie liikmeskond on kasvanud aasta-aastalt ning aktiivseid liikmeid on umbes sadakond. Kuna korvpall on meie kõigi ühine kirg, siis jagub jututeemasid ka suure vanusevahe ja erinevate elualade inimeste vahel.

Kui sulle meeldib korvpall, BC Kalev/Cramo ja hea seltskond, siis kirjuta fan@bckalev.ee ja saame ühe vahva fänni juurde!

Facebook – @bckalevfanclub
Instagram – @bckalevfanclub