Teie bränd, kui Eesti tippspordi üks tugitaladest

BC Kalev/Cramo näol on tegemist tippmeeskonnaga, kes aastast aastasse võistleb võimalikult kõrgel tasemel nii Eestis kui ka Euroopas eesmärgiga luua suuri spordisündmusi ning pakkuda spordifännidele unustamatuid elamusi.

Aitame tugevdada Teie brändi identiteeti luues jõulise seose Teie brändi ja meie väärtustega – töökus, kirg ja võitluslikkus.

Tugev side võistkonna ja Teie ettevõtte vahel loob eelduse klientide kasvuks ning brändituntuse arenguks.

Edu saladus peitub koostöös

Koostöös meiega on Teil võimalik kaasata mitmeid sihtrühmi kellele reklaami suunata, sest korvpallifännide hulka kuuluvad nii mehed, naised, lapsed ja pered.

Meil on lai valik erinevaid turunduskanaleid-ja reklaamvõimalusi, mis aitavad tõsta Teie brändi nähtavust vastavalt Teie vajadustele.

Teie ettevõte, kui BC Kalev/Cramo liige

BC Kalev/Cramo partnerina on Teie ettevõttel võimalik kasutada mitmeid erinevaid hüvesi oma töötajate, partnerite ning klientide jaoks.

Pakume võimalusi töötajatele tasuta pileteid saada, korraldada kliendiüritusi, pakume erinevaid soodustusi meie koostööpartnerite vahel ja palju muud.

Mõtleme suurelt, tegutseme suurelt

BC Kalev/Cramo partnerina aitad arendada Eestis tippsporti, luues meile võimalusi teha suuri asju kõrgel tasemel.

Noored ja lapsed vajavad eeskujusi ning meie meeskond on parim võimalus uute iidolite tekkimiseks noortel, mis omakorda motiveerib lapsi sporti tegema ja unistama suurelt.

Olete huvitatud koostööst meiega, soovite Eesti klubisporti investeerida või tahate rohkem infot koostöövõimaluste kohta, siis võta ühendust – allan@bckalev.ee