et

Järelkasv

BC Kalev/Cramo ametlik noortesüsteemi arendaja on KK Sokud.

KK Sokud

Alates 2023. aasta sügisest on BC Kalev Cramo ametlik noortesüsteem Tiit Soku ja Mart Uuehendriku poolt juhitav MTÜ Korvpalliklubi Sokud.

MTÜ KK Sokud loodi eesmärgiga pakkuda lastele parimat korvpalli treening- ning võistluskogemust, arendades seeläbi Eesti noortekorvpalli.

Edastame täismahus MTÜ ühe asutaja, Mart Uuehendriku, kirja: “Soovime anda võimalust kõigile huvilistele tegelemaks korvpalli harrastamisega ja samas pakkuda ka lastele võimalust tegeleda saavutusspordiga, mille eesmärk on kasvatada Eesti rahvuskoondistele (noortekoondised ja täiskasvanute koondised) ja BC Kalev Cramole järelkasvu. Meie korvpalliklubi on tulnud tagasi „juurte juurde“ (varasemalt Tiit Soku KK) ning tahame anda parima korvpallihariduse, mis võimalik. Suurem eesmärk on kasvatada täisväärtuslikke Eesti Vabariigi kodanikke, kellele lähevad korda tervislikud eluviisid ja kes oskavad arvestada teistega ning väärtustada tiimi tööd.

Treeningutele ootame nii tüdrukuid kui poisse. Täna käib treeningtöö 11 grupiga 1.-12. klassi laste ja noortega ja klubis on ametlikult palgal 5 treenerit, nende hulgas pikalt Eesti noortekorvpallis töötanud kogenud treenerid: Tiit Sokk, Mart Uuehendrik, Allar Raamat, Marko Savi, abitreeneriteks Hendrik Heinla, Elvis Tilgar, Meelis Mõisja, Tanel Sokk.”

Treeningud toimuvad Nõmme Gümnaasiumi Spordihoones, Rahumäe Põhikoolis, Pääsküla Gümnaasiumis, Sõbra Spordihoones, Nordi Spordihoones, Mustamäe Gümnaasiumis ja Kristiine Spordimajas.

Täpsema info saamiseks treeningute ja treeningruppide kohta palume ühendust võtta emaili teel mart@kksokud.ee või telefonil +372 53 475 475. Peagi valmib ka koduleht www.kksokud.ee