BC Kalev/Cramo noortesüsteem

 BC Kalev/Cramo ametlik noortesüsteemi arendaja on Spordiklubi Nord

Olümpiavõitja Tiit Soku poolt loodud ja nüüdseks Spordiklubi Nord korvpallivaldkonna eesmärgiks on kasvatada terved ning sporti ja tervislikke  eluviise väärtustavad noored.

Vähem tähtis pole ka korvpall tippspordina. 

Alates 2019. aasta kevadest on Spordiklubi Nord ametlik BC Kalev/Cramo noortesüsteemi arendaja ning eesmärgiks on BC Kalev/Cramo  ridadesse järelkasvu leidmine. Samuti ka rahvuskoondise ridade täiendamine.

Peame oluliseks pakkuda võimalust noortel tegeleda nii harrastus- kui ka tippspordiga.

Treeningutele ootame nii poisse kui tüdrukuid, algajaid kui edasijõudnuid alates 1. klassist. Trennid toimuvad Nord/Cramo Spordihoones, Nõmme,  Pelgulinna ja Mustamäe koolides ning spordisaalides 2 kuni 6 päeva nädalas ning vastavalt kohast ja grupist on kuutasu 48€ kuni 90€.

Treeningute puhul ei maksa karta, et kohe alustatakse tõsiste treeningutega ning mängitakse ainult korvpalli – pigem pööratakse algusaastatel  rohkem tähelepanu mängulisusele ning laste koordinatsiooni arendamisele.

Lisaks viiakse läbi ka ÜKE (üldkehalise ettevalmistuse) treeninguid, mis aitavad veelgi rohkem kaasa lapse paremaks üldkehaliseks arenguks.

Korvpallivarustust saab tellida meie e-poest SIIN.

 Registreeri TASUTA proovitundi SIIN.

Lisainfo:
korvpall@sknord.ee
www.sknord.ee/