Moultrie ja Kurbase särav debüüt tõid Kalevile Ühisliigas hooaja neljanda võidu

Kalev/Cramo korvpallimeeskond teenis täna VTB Ühisliigas viie kaotuse kõrvale juba neljanda võidu, kui alistas kodusaalis Permi Parma 93:82 (47:35).

Donaldas Kairyse hoolealused haarasid juhtohjad enda kätte pärast 20:20 viigiseisul lõppenud avaveerandit, kui teisel perioodil tehti 27:15 spurt ja siirduti poolajale 12-punktilises eduseisus. Tõsistest jõupingutustesthoolimata Perm meile enam ohtlikuks ei saanudki ning Kalev teenis ühe oma Ühisliiga ajaloo kindlama võidu.

Loe edasi

Tanel Kurbas taasliitub BC Kalev/Cramo meeskonnaga

BC Kalev/Cramo on hea meel teavitada, et meeskonnaga taasliitub viimati 2009/2010 hooajal Tallinna esindusmeeskonnas mänginud Tanel Kurbas.

Korvpall24: Tiit Soku Korvpallikooli kasvandikust Kurbas sai oma meistriliiga tuleristsed Audentese meeskonnaga, misjärel mängis Dalkia/Nybiti ridades. Kalev/Cramoga liitus ta esmakordselt 2008. aastal ning tuli 2008/09 hooajal kohe nii Eesti karika- kui ka meistriliiga võitjaks.

Loe edasi

Aita BC Kalev/Cramo Tallinna aasta spordivõistkonnaks!

Kõikidel korvpallisõpradel ja BC Kalev/Cramo toetajatel on võimalus osaleda Tallinna 2018. aasta parima sportlase ja võistkonna valimistel. Veebilehel saab teha valiku ja hääletada oma lemmikute poolt järgmistes kategooriates: parim naissportlane, parim meessportlane ja parim sportmängude võistkond – hääletada saab kuni 4. detsembri hilisõhtuni!

Loe edasi

Korvpall24.ee: Professionaalne Mirkovic plaanib 36-le eluaastale vaatamata veel mitu aastat heal tasemel mängida

Korvpall24.ee: BC Kalev/Cramol on käsil vigastusterohke periood, kus kohati on võimalik platsile saata vaid 7 meest. Kuid õnneks on hämaravõitu tunneli lõpus paistmas valgus ning tervena püsivad mehed on tiimi hästi vedanud. Peagi saadakse Landen Lucase asemele NBA kogemustega täiendust, kui 208 cm  Arnett Moultrie tuleb korvi alla müttama. Kohe on terve Martin Dorbek ja ega kaugel pole ka Erik Keeduse platsile naasmine.

Väga suur koormus on seega langenud muuhulgas väsimatule veteranile Branko Mirkovicile (36), kes näiteks novembris on VTB liigas rassinud koguni üle 36 minuti mängus. Viimastes kohtumistes on ka Olybet Eesti-Läti liigas kogunenud mänguminuteid tublisti üle 30.

Loe edasi

BC Kalev/Cramo kohtub Pärnu Sadama meeskonnaga

Pühapäevase Pärnu Sadama ja Kalev/Cramo vahelise kohtumise näol on tegu tõelise Taaveti ja Koljati võitlusega. Eesti-Läti ühisliigas pole mullused poolfinaalivastased omavahel veel varem kohtunud, kuid Eesti korvpalli meistriliigas polnud Pärnu esindusmeeskond pealinna tippklubi 12 hooaja jooksul kordagi võitnud.

Loe edasi

Ametlik: BC Kalev/Cramo lõpetas koostöö ameeriklasest keskmängija Landen Lucasega

Landen Lucas, kes liitus BC Kalev/Cramo meeskonnaga septembrikuu alguses kahe-kuulise katseajaga, ei jätka Tallinna esindusmeeskonna nimistus! Kuigi BC Kalev/Cramo otsustas novembri alguses pikendada Lucase katseaega ühe kuu võrra, otsustati garanteeritud lepingut mängijale mitte pakkuda! BC Kalev/Cramo meeskond jätkab uue keskmängija otsingutega ning loodab peagi korvi alla lisajõudu tuua.