Uudised

Ühisvaatamine Unibet Sports Baris

BC Kalev/Cramo koos Unibet Sports Bariga kutsub kõiki kossufänne reedel meeskonnale kaasa elama, kohtumine Ventspilsis algab kell 19.00 ning mängust teevad ülekande nii Inspira, kui ka Delfi.
Loe lähemalt

Poolfinaalseeria algab teisipäeval!

Valitsev Eesti meisterklubi BC Kalev/Cramo kohtub teisipäeval Paf Eesti-Läti liiga kahe võiduni peetava poolfinaalseeria avamängus Ventspilsiga. Kohtumine Kalevi Spordihallis algab kell 19.30 ning uksed avatakse kell 18.00
Loe lähemalt

Esmakordselt Eestis – spordisponsorlus läbi krüptovaluuta

Eesti korvpalli lipulaev, BC Kalev/Cramo, on sõlminud koostöölepingu Eesti suurima krüptoraha ettevõtte Change’iga. Koostöö teeb eriliseks asjaolu, et meeskonna toetus edastatakse bitcoinides, mis annab võimaluse klubil vastavalt turu muutustele seda edasi investeerida ja kasvatada toetussumma suuremaks, kui see esialgne summa.
Loe lähemalt

Uhiuued Kalev/Cramo I Uncle Paul kingad saadaval

BC Kalev/Cramo on koostöös pikaajalise partneri Uncle Pauliga välja andnud kingad Kalev/Cramo I, mille iga ostuga toetad meeskonda!
Loe lähemalt

BC Kalev/Cramo võitis Eesti-Läti korvpalliliiga põhiturniiri

Esmakordselt klubi ajaloos lõpetas BC Kalev/Cramo PAF Eesti-Läti põhiturniiri esimesel kohal, kogudes 29 võitu ning ühe kaotuse, mis on liiga parima tulemuse kordamine.
Loe lähemalt

Kas Kalev/Cramo lõpetab põhiturniiri kodusaalis kaotuseta?

Teisipäeval selgub, kas Kalev/Cramo suudab põhiturniiri läbida kodusaalis kaotuseta
Loe lähemalt
1 2 3 9