Kalev võib koduväljakul kindlustada ajaloolise play-off’i koha

Kalev/Cramo korvpalliklubi jätkab VTB Ühisliiga hooaega kolmapäeval, võõrustades Kalevi spordihallis Peterburi Zeniiti. Kell 19.00 algavast kohtumisest teeb otseülekande Kanal 12 ja Postimees.ee.

Kalevlased alistasid pühapäeval võõrsil Permi Parma 105:75 ja teenisid hooaja 11. võidu. Liigatabelis hoiavad Donaldas Kairyse hoolealused kinni kaheksandast ehk viimasest play-off’i viivast kohast. Juhul kui kolmapäeval saadab Kalevit edu, kindlustatakse klubi ajaloos esmakordselt pääs play-off’i, sest võrdsete võitude ja kaotuste korral loetakse omavaheliste mängude punktivahet. Meie hetke suurima konkurendi Krasnojarski Jenisseiga on Kalev plussis.

Loe edasi

Lewise hiilgemängust ja soliidsest eduseisust ei piisanud

Käimasoleval hooajal nii kohaliku liiga kui VTB Ühisliiga peale kõik neli mängu VEF-ile kaotanud Kalev/Cramo alustas nüüd kohtumist teravamalt ja avaveerand võideti 25:20. Viis järgmist minutit kulges võrdne heitlus, misjärel tõi Tony Wroten kaheksa punkti ning koos Chavaughn Lewise, Reggie Lynchi ja Branko Mirkovici abiga haarati poolajaks 47:33 eduseis.