et

Meeskonna kapten on algavaks hooajaks tagasi

BC Kalev/Cramo kapten, 32-aastane tagamängija Martin Dorbek on sõlminud 1-aastase lepingu ning seega jätkab meeskonnas ka tuleval hooajal.

Dorbek on Kalev/Cramo süsteemis korvpalli hariduse saanud ning 11 hooaega oma karjäärist Kalevis mänginud. 22/23 hooajal olid tema statistilised näitajad FIBA Europe Cupis keskmiselt 3,7 punkti, 2,6 lauapalli ja 3,4 resultatiivset söötu. PAF Eesti-Läti ühisliigas olid numbrid vastavalt – 4,4 punkti, 2,4 lauapalli ja 3,5 resultatiivset söötu.

Peatreener Heiko Rannulal on hea meel, et koostöö jätkub: “Martin on väga tähtis osa meeskonnast ka siis, kui ta ühtegi punkti ei viska. Ta on väga oluline liider riietusruumis ning platsil lisab kogemust ja tasakaalu meie noorele tagaliinile.”

BC Kalev/Cramo jaoks on tegemist kaheksanda mängijaga, kellega tulevaks hooajaks leping sõlmitud on. Lisaks Martin Dorbekule on lepingud ukrainlasest tagamängija Oleksandr Kovliari ja tagamängijate Mikk Jurkatamme, Leemet Böckleri ja Kaspar Kitsinguga, keskmängija Rauno Nurgeriga ning ääremängijate Hugo Toomi ja Kregor Hermetiga.