et

Kristjan Kanguri karjääri viimane mäng päädib suurejoonelise korvpalliõhtuga

Legendaarne Eesti koondise korvpallur ning Euroopa tugevaimas korvpalliliigas Euroliiga 57 mängu mänginud ääremängija Kristjan Kangur on otsustanud tegevmängijana karjääri lõpetada. Et Kanguri karjäärile vägev lõppakord anda, korraldab Kalev/Cramo 21.septembril Tallinnas Tondiraba Jäähallis Kalev/Cramo ja Tartu legendide vahelise showmängu. Õhtu lõpetab PAF Eesti-Läti Ühisliiga avalöök eelmise hooaja Eesti meistri BC Kalev/Cramo ning hõbedameeskonna Tartu Ülikool Maks&Mooritsa vahel. 

Euroliigas ASVEL Basketi, Montepaschi Siena, EA7 Emporio Armani Milano ja Laboral Kutxa Baskonia eest mänginud Kangur esindab showmängus BC Kalev/Cramo legendide meeskonda. Väljakule jooksevad ka näiteks Gregor Arbet, Janar Talts, Rait Keerles, Howard Frier, Valmo Kriisa, Timo Eichfuss ja teised legendaarsed Kalev/Cramo ja Tartu koosseisudes mänginud korvpallurid. Meeskondi juhendavad Alar Varrak (BC Kalev/Cramo) ja Üllar Kerde (Tartu).

Korvpalliõhtu teises osas avatakse tänavune PAF Eesti-Läti Ühisliiga, milles lähevad vastamisi eelmise aasta Eesti Meistrivõistluste finaalseeria rivaalid BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Maks&Moorits.

Lisaks korvpallile on kirsiks tordil ka palavalt armastatud muusikaline üllatusesineja, kes oma esinemisega rahvast kindlasti külmaks ei jäta ja lisab üritusele vurtsu juurde!

Piletite müük algab täna, 11.augustil kell 18.00 Piletitaskus.