et

Klubiga liitub teinegi möödunud hooajal välismaal pallinud eestlane

BC Kalev/Cramo teatab suure heameelega, et klubiga liitub 208cm pikkune ja 29-aastane keskmängija Rauno Nurger. 

Rauno Nurgeri nimi ilmselt pikemat tutvustamist ei vaja – eelmisel hooajal mängis ta Hispaania esiliigas Acunsa Gipuzkoa meeskonnas, kellega jõuti liiga final four’i. Nurgeri statistilisteks näitajateks kujunes keskmiselt 19,3 minuti juures 6,8 punkti, 3,6 lauapalli ja 0,5 viskeblokeeringut. Aastatel 2020-2022 kuulus Rauno Nurger Kalev/Cramosse, mängides nii Eesti-Läti Ühisliigat, FIBA Meistrite Liigat ja VTB Ühisliigat.

“Liitun Kaleviga, et ennast Euroopa liigas uuesti proovile panna. Olen elevil ja uue hooaja ootuses, loodan näha saalis palju rahvast ning omalt poolt tahan kõigile pakkuda palju positiivseid emotsioone”, kommenteerib Rauno Nurger oma liitumist.

Meeskonna peatreener Heiko Rannulal on hea meel, et Nurger tagasi Kalevis on ning lisab, et kuigi koht on talle tuttav siis roll saab varasemast suurem olema.

BC Kalev/Cramo jaoks on tegemist seitsmenda mängijaga, kellega tulevaks hooajaks leping sõlmitud on. Lisaks Nurgerile on lepingud ukrainlasest tagamängija Oleksandr Kovliari ja tagamängijate Mikk Jurkatamme, Leemet Böckleri ja Kaspar Kitsinguga ning ääremängijate Hugo Toomi ja Kregor Hermetiga.