et

Kalev/Cramoga on liitunud uus mängujuht

BC Kalev/Cramo annab teada, et meeskond on sõlminud lepingu 25-aastase ja 182cm pikkuse ameeriklase Marreon Jacksoniga.

Jacksonil on ette näidata edukas ülikooli karjäär Toledo Rocketsi meeskonnas Ohios ja Arizona State’is. Peale ülikooli lõpetamist sõlmis Jackson lepingu Türgi suurklubi Fenerbahcega, kus treenis enne hooaja algust esindusmeeskonnaga ning teenis mänguminutid nende duubelvõistkonnas Fenerbahce ll. Keskmisteks näitajateks jäid Jacksonil 16,3 punkti, 5,1 lauapalli ja 4,5 resultatiivset söötu. Tänavust hooaega alustas ta Rumeenias CSO Voluntari meeskonnas, kust lahkus enne hooaja ametlikku algust vigastuse tõttu, millest ta praeguseks on taastunud.

Jackson saabus Tallinnasse neljapäeva pärastlõunal, alustas koheselt meeskonna ühistreeningutega ning reisib kaasa FIBA Europe Cup kohtumisel Zaragozasse. Heiko Rannula näeb Marreon Jacksonis Sasha Kovliarile sarnast viskavat mängujuhti: “Ta on enesekindel liidritüüpi mängija, kes toob kindlasti juurde teravust ja kellelt ootame tugevat panust tänavuse hooaja jooksul.”

BC Kalev/Cramo järgmine mäng on juba teisipäeval võõrsil, kus FIBA Europe Cup’i raames kohtutakse Casademont Zaragoza meeskonnaga.