et

Kalev/Cramo alistas hispaanlaste Zaragoza, kuid sellest edasipääsuks ei piisanud

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond jätkas teisipäeval FIBA Europe Cup’i, kui alistas võõrsil üliolulises mängus Casademont Zaragoza 78:71. Kahjuks edasipääsuks sellest ei piisanud, parimate teiste kohtade tabelis lõpetati 8nda kohaga ning edasipääsust jäi lahutama 12 punkti.

Tasavägiselt alanud kohtumise avaveerand lõppes 18:18 viigiseisul, kuid teisel neljandikul tegi Zaragoza 12:0 vahespurdi ja võitis esimese veerandaja 48:34.

Viimase veerandaja alguses juhtisid võõrustajad veel 13 punktiga, aga seejärel haaras Kalev/Cramo 17:0 vahespurdi toel eduseisu ja võitis kohtumise 78:71. Kusjuures neljanda veerandaja skoor oli külaliste kasuks 26:8.

Võitjate parimad olid Anthony Mathis ja Kregor Hermet 16 punktiga. Mihkel Kirves kogus kaheksa punkti ja kümme lauapalli ning Hugo Toom lisas 11 silma. Zaragoza poolelt sai Dejan Kravic kirja 14 punkti.