et

Abitreener Brett Nõmm liigub Rapla meeskonna peatreeneriks

Eelmisel hooajal BC Kalev/Cramo treeneritepingiga liitunud noor ja talendikas treener Brett Nõmm liigub edasi AVIS Utilitas Rapla meeskonna peatreeneri kohale.

Rae Spordikoolist treenerina tuule tiibadesse saanud Brett Nõmm on olnud pikalt seotud erinevate Eesti noortekoondistega, olnud Eesti naiste koondise abitreener ning enne Kalev/Cramoga liitumist oli ta nii abitreeneri kui ka peatreeneri rollis Tallinna Kalevi meeskonna juures.

Klubi mänedžer Ramo Kask: “Rapla tegi Bretile pakkumise peatreeneri kohale, mis on noorele ja ambitsioonikale treenerile karjääris suur samm edasi. Klubi juhina on mul hea meel, et Brett abitreenerina meiega ennast lühikese ajaga niivõrd palju tõestada suutis, et talle peatreeneri kohale selline pakkumine tuli. Soovime Bretile palju edu ning kohtume juba uue aasta alguses omavahelises mängus.”

“Mul on Kalevis olnud väga kiftid viimased 1,5 aastat. Tunnen, et õppisin selle ajaga palju nii klubi organisatsiooni kui treenritöö poolelt. Siin kohal tahaks Heiko ja Indreku nimeliselt välja tuua, kes on kahtlemata Eesti parimad korvpalli treenerid. Suured tänud Kalevile võimaluse eest, soovin klubile edaspidiseks ainult edu ja kohtume peagi,” sõnab Brett Nõmm.