et

BC Kalev/Cramo alustas FIBA Europe Cupi võiduga Riismaa Brindisi üle

Valitsev Paf Eesti Korvpalli Meistriliiga tšempion BC Kalev/Cramo alustas FIBA Europe Cupi mänge Kalevi spordihallis 1100 pealtvaataja ees 76:70 võiduga Itaalia klubi Brindisi üle. Koos kaaslastega peab Tallinnast nukralt lahkuma Eesti koondislane Joonas Riismaa.

Esimese poolaja 37:31 võitnud Kalev/Cramo sattus teise poolaja esimestel minutitel raskustesse ja jäi kolme punktiga taha. Siis suutis kodutiim taas mängu üle kontrolli haarata ja lõpuks võitjas suurt kahtlust ei tekkinud.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli 21 punktiga Oleksandr Kovliar, ukrainlane andis ka 9 korvisöötu. Mihkel Kirves lisas 14 ning Hugo Toom ja Kregor Hermer võrdselt 11 punkti, lisaks võttis Hermet maha 11 lauapalli. Brindisi kasuks viskas Xavier Sneed 15 punkti.

Järgmise kohtumise peab BC Kalev/Cramo Fiba Europe Cupis eeloleval kolmapäeval, kui vastaseks hispaanlaste Zaragoza. Mängu algus Kalevi Spordihallis kell 19:30, piletid müügil Piletitaskus

Tekst: Basket.ee