et

ATEMO on liitunud BC Kalev/Cramo suurtoetajatega

Eesti edukaima korvpalliklubi BC Kalev/Cramo toetajate hulka lisandub algavast hooajast kõikide rajatiste ehitusega seotud teenuseid pakkuv ettevõte ATEMO OÜ, kes omab pikaajalist kogemust erinevate maanteede, liiklussõlmede, tänavate ja muude keerukate rajatiste ehitamisel ja remontimisel.

ATEMO ja Kalev/Cramo jagavad ambitsiooni ja ühiseid väärtuseid: “Oleme terve suve vältel tegelenud uute koostööpartnerite leidmisega, kes sooviksid panustada meie meeskonna tegemistesse ja koos meiega jõuda järgmiste eesmärkideni. Väga hea meel on välja kuulutada, et meie meeskonnaga on liitunud uuenduslik ja ambitsioonikas ettevõte ATEMO, kes sarnaselt meile üritab “kastist välja mõeldes” saavutada parimat võimalikku tulemust. Usun siiralt, et koos tugevate partneritega jõuame ka ühiste eesmärkide täitumiseni,” sõnab Kalev/Cramo mänedžer Ramo Kask.

ATEMO tegevjuht Ain Pähkel: “ATEMO-le meeldivad BC Kalev/Cramo püüdlused mängida võimalikult kõrgel tasemel korvpalli. Antud väljund pakub arenemisvõimalusi kohalikele korvpalluritele ja aitab tõsta Eesti üldist korvpalli taset. Lisaks saab Eesti korvpallipublik põnevaid ja võitluslikke mänge nautida siinsamas kodus. Eelmise aasta edukad mängud näitasid, et ühtse meeskonnana tegutsedes on kõik võimalik. Loodetavasti õnnestub käesoleval aastal BC Kalev/Cramo meestel sarnast edu korrata ja ATEMO otsustas omalt poolt klubile sellel teekonnal toeks olla. Pall korvi!”

BC Kalev/Cramo alustas augusti teisel nädalal ametlikult ettevalmistust algavaks hooajaks. Tänavu osaleb klubi septembris algavas Eesti-Läti Ühisliigas ning astub ka võistlustulle FIBA Korvpalli Meistrite Liiga kvalifikatsiooniturniiril septembri lõpus Türgis, eesmärgiga pääseda põhiturniirile ja Eestis näidata parimat võimalikku klubikorvpalli.