#7

Mikk Jurkatamm

PositsioonTAGAMÄNGIJA

Sünniaeg18.09.2000

Pikkus195cm

KodakondsusEST

Mikk tõmbab Kalev/Cramo vormi selga esmakordselt, varasemalt on ta mitu hooaega mänginud Itaalias Seria A ning Serie A2 liigades. Hooajal 21-22 esindas ta TalTech korvpallimeeskonda. Möödunud hooajal Itaalia kõrgliigas Treviso Basketis jäid tema keskmisteks näitajateks 9,4 mänguminuti juures 2,6 punkti, 0,7 lauapalli ja 0,9 resultatiivset söötu. 

Kalev/Cramo peatreener Heiko Rannula usub, et Mikk on valmis tegema oma läbimurde hooaja: “Panustasime meeskonnas kõvasti, et Mikk enda juurde tuua. Ootan temalt (Wes) vanbeckilikku agressiivsust nii kaitses kui rünnakul.”

“Kaleviga jutuajamine algas juba suve alguses, kui Heiko helistas ja uuris mu uue hooaja plaanide kohta. Kuna välismaalt minu ootustega pakkumist ei tulnud, oli Kalev mu teine variant. Uuel hooajal ootan Euroopa liigas ja üle pika aja jälle oma pere ja sõprade silme ees mängimist. Suurematest eesmärkidest on natukene vara veel rääkida, aga enda poolt tahan anda kõik, et oleksime Kaleviga tuleval hooajal edukad,” sõnab Jurkatamm.

Galerii