VTB Ühisliiga hooaeg jätkub pühapäeval Minskis

Kui Kalevil on tabelis kaks võitu ja kolm kaotust, mis annab 12 klubi konkurentsis kaheksanda koha, siis Tsmokil on võiduarve veel avamata. Valgevene klubil on kirjas viis kaotust, viimati jäädi suurelt 64:96 alla Zielona Gorale.

Veel on Tsmoki kaotanud Avtodorile 79:95, Parmale 75:78, Lokomotiv-Kubanile 87:92 ja hooaja avamängus CSKA-le koguni 44:92.

Kalevi peatreener Roberts Štelmahers ütles pärast CSKA üllatamist, et meeskond ei tohi pilvedesse tõusta. “Nägime, et kui teeme oma asju õigesti, siis võime kõigiga mängida. See on korpall, mis algab 0:0 seisult. Tuleme alati mängule selleks, et võita, olgu vastas CSKA või keegi teine. Mängisime kaitses hästi. Saime lauas hakkama,” rääkis lätlasest loots Delfi TV-le.

Štelmahers annab endale aru, et kolmes sarjas mängiva Kalevi jaoks hooaeg kergemaks ei lähe. “Üritame hoida pea maas, mitte pilvedesse tõusta. Saime aru, mis me tegime, aga teame ka, mis meid ees ootab. Kõigepealt peame seda õhtut nautima, aga järgmisel päeval on meil trenn ja peame hakkama järgmiseks mänguks valmistuma.”

Autor: Delfi