VTB Ühisliiga hooaeg jätkub Nižnis täna kell 17.00

BC Kalev/Cramo korvpalliklubi jätkab hooaega laupäeval, kui võõrsil mängitakse VTB Ühisliiga raames Nižni Novgorodiga. Delfi TV ja Inspira teevad kell 17 algavast kohtumisest otseülekande. Kohtumine Delfis on nähtav Delfi Kogupaketi tellijatele.

Kalevlased on VTB hooaega alustanud kolme kaotusega, kui seni on tulnud tunnistada Peterburi Zeniti, Saraatovi Avtodori ning Krasnojarski Jenissei paremust. Nižni-Novgorodi kontol on VTB-s seni üks võit ja üks viik. Hooaja avamängus kaotati Moskva CSKA-le 72:92, viimati võideti aga Astanad 76:73. Meistrite Liigas on Nižni Novgorodil kirjas 62:79 kaotus avavoorus tuntud Hispaania klubile Malaga Unicaja.

Cramo läheb kohtumisele vastu hea emotsiooni pealt, kui teisipäeval lõpetati viiemänguline kaotusteseeria. Mäletatavasti said kalevlased FIBA Meistrite Liiga põhiturniiril klubi ajaloo esimese võidu, alistades võõrsil 81:77 Bursa Tofase (Türgi).

Täiskoosseisus ei lähe mängule vastu ka Novgorod. Klubi peab vigastuste tõttu lähitulevikus läbi ajama kapteni Jevgeni Baburini ja Anton Astapkovitšita. Selgroole viga teinud Baburin peab minema operatsioonile, teda ootab ees umbes kolmekuine vigastuspaus. Astapkovitš murdis Astana vastu käeluu ning jääb vähemalt kuuks ajaks platsilt eemale.

Autor: Delfi