Täna võõrustame Kalevi Spordihallis Liepajat!

Kalev/Cramo peatreener Donaldas Kairys usaldas algviisikus väljakule järgmised mängijad: Ivan Almeida, Landen Lucas, Kristjan Kangur, Branko Mirkovic ja Chavaughn Lewis. Esimest veerandaega oli mängitud neli minutit ja 35 sekundit ning väljakuperemehed juhtisid 20:19. Kohtumise esimene time-out pidurdas vaid Liepaja korvidesadu, sest kümneminutilise perioodi järel olid Kalev/Cramo edunumbrid 38:28. Poolajasireeniks oli võõrustajate eduseis 58:37.

Teisel poolajal suurendas Kalev/Cramo aina eduseisu ja mingil hetkel ei pidanud enam ükski saalis olija muretsema: siit tuleb hooaja teine võit! Kolmas veerandaeg lõppes võõrustajate 81:51 eduseisus ja kogu mäng Kalev/Cramole numbritega 97:57.

BC Kalev/Cramo jätkab Eesti-Läti Ühisliigas kolmapäeval, kui sõidetakse külla BC Ogre meeskonnale. Mäng lõunanaabrite juures algab kell 19:30.