Varjupaigakoer Miilo sulatas Kalev/Cramo poiste südamed juba hetkega Aita Miilol kodu leida!

Käesoleval jõulukuul otsime koostöös Varjupaikade MTÜ-ga hoolitsevat kodu 24le armsale loomale. Kõiki neid loomi ühendab kurb saatus – jõulud on ukse ees, kuid nemad saadavad kõik need päevad mööda varjupaiga seinte vahel uut kodu oodates. Varjupaiga personal kannab nende eest hästi hoolt, kuid jõuluks soovivad kuuse alla saada kõik need nukrate silmadega lemmikud.

Projekti raames kutsume stuudiosse avaliku elu tegelasi muusikutest sportlasteni, et aidata varjupaigaloomakesi jõuludeks koju. Seekord on külas BC Kalev/Cramo punktimasinad Chavaughn Lewis ja Ivan Almeida, kes abistavad 3-aastasel krapsakal koerapoisil Miilol end võimalikule uuele omanikule demonstreerida.

Miilo jõudis varjupaika juba septembrikuu lõpus. Kui ta tuli, oli tema seisukord nii hull, et varjupaik otsustas koerale teha kõigepealt ühe korraliku karvahoolduse. Üleni pulstis koer pügati paljaks ja selle tohutu karva alt puges välja sootuks teistsugune koer! Miilo oli ülevoolavalt rõõmus, hingas kergendatult ja nüüd tunneb ta oma stiilse soengu üle ainult suurt uhkust.

Miilo on täpselt selline koer, keda iga mööduja oma pilguga tänaval veel pikalt saadab. Tema välimus ja hoiak lihtsalt võtavad Sind sõnatuks. Kui Miilo Delfi TV stuudiosse sisse astus, ütles terve meeskond justkui ühest suust “VAU!”, sest see koer on isiksus omaette. Ta lihtsalt tuleb ja särab. Ka kossupoisid olid lummatud.

Miilo leiti Tallinnast ja tema sattus varjupaika, sest omanikud ei viitsinud oma aktiivse koeraga kahjuks tegeleda. Miilo, kes on tõesti suurt kasvu koer, elas pisikeses korteris. Korteris elamine ei olegi väga suur probleem, sest Miilo ongi tubase eluviisiga koer ja õues elada ta ei saa, kuid kahjuks ei saanud ta piisavalt liikuda. Tema baasvajadused olid rahuldamata ja koer oli väga kehvas seisukorras. Õnneks leidus üks hea inimene, kes märkas Miilo nukrat elu ja aitas selle koera varjupaiga hoole alla.

Nüüd läheb Miilol palju paremini! Juuksur tegi talle stiilse soengu ja selle tohutu karva alt tuli välja kleenuke ja rõõmsameelne koer. Miilo on tõeline kepsutaja! Ta on lustliku iseloomuga vigurvänt, kes sobib kindlasti energilisele ja aktiivsele inimesele. Miilo oskab igasuguseid käskluseid ja annab ka käppa, mõlemat, kui vaja! Rihmas oskab ka kõndida. Seda teeb ta viisakalt. Ta ei ole väga jõuline koer. Seda, et ta omaniku pikali tirib, ei pea küll keegi kartma.

Kui Sina saad Miilot aidata, siis rohkem infot tema kohta leiad Tallinna varjupaiga kodulehelt. Vaata SIIT! Aitame Miilo jõuluks koju!

Vaata: http://lemmikloom.delfi.ee/koduleidja2018/koduleidja-varjupaigakoer-miilo-sulatas-kalevcramo-poiste-sudamed-juba-hetkega?id=84732081&jwsource=cl