Valmis uus BC Kalev/Cramo koduleht!

BC Kalev/Cramol on hea meel teavitada, et koostöös digiagentuur WINK ja disainistuudio BYNEW valmis meie meeskonna uus koduleht, mis on varasemast kasutajasõbralikum ja moodsam.

WINK (Ants Liivat) / BYNEW (Ronald Uus): Oleme õnnelikud, et saime aidata kaasa Eesti tippkorvpalliklubi BC Kalev/Cramo uue veebilehe loomisele. Koostöös lõime uudse veebilahenduse, mis on kaasaegse disainiga, kuid ei tee seejuures järeleandmisi kasutajamugavuse osas. Täielikult uuenenud veebist leiab muuhulgas põhjaliku ülevaate esindusmeeskonna mängijatest, mängudekalendri kui ka rohkelt infot klubi tegemiste kohta. Usume, et uus lahendus on rõõmuks kõikidele klubifännidele ja korvpallihuvilistele.

Info foorumi kohta: Seoses vajadusega uuendada BC Kalev/Cramo veebi- ja serverisüsteeme tagamaks parem kasutatavus ning turvalisus erinevates keskkondades, siis ei ole hetkel foorum töökorras. Kalevi korvpalli foorum on olnud fännidele rõõmuks pikka aega ja tegutseme selle nimel, et see rõõmustaks ka edaspidi meie fänne ning seda kaasaegse ja turvalise lahendusega. Paraku olid vastavad muudatused hädavajalikud, et pakkuda meie fännidele ka tulevikus uudseid veebilahendusi.