EuroPark teeb korvpallisõbra parkimise mugavamaks!

Meil on hea meel teavitada, et alates käesolevast hooajast alustas BC Kalev/Cramo koostööd EuroPark parklatega, et teha korvpallisõprade parkimine meie kodumängudel mugavamaks.

Meil on hea meel teavitada, et alates käesolevast hooajast alustas BC Kalev/Cramo koostööd EuroParkiga, et teha korvpallisõprade parkimine meie kodumängudel mugavamaks.

Algavast hooajast on meie kodusaaliks Kalevi Spordihall, mis mahutab ligi 2000 pealtvaatajat. Paljud pealtvaatajad soovivad mängule tulla autoga ning selleks on EuroPark loonud kossufännide oma “parkimispesa” Kalevi spordihalli vahetus läheduses Juhkentali 1 parklas. Parkla on piisavalt suur, et mahutada kõik autoga tulla soovijad ja seda ka soodsama hinnaga kui tavapäraselt.

Kui tavapäraselt maksab Juhkentali 1 parklas parkimine maksimaalselt 5 eurot, siis kossufännile vaid 2. 30 minuti hind on tavapärase 0.7 euro asemel 0.5 eurot.

  • Soodushind kehtib terve hooaja vältel ja alates kell 16.00 õhtul kuni kella 24.00ni.
  • Soodushinnaga parkimiseks tuleb kasutada parkimistsooni CRAMO. (Näide 123ABC CRAMO)

Jäta meelde! Soodustus kehtib vaid Juhkentali 1 parklas mobiilsel parkimisel SMSiga läbi Telia, Tele2 või Elisa mobiilioperaatori (numbrile 1902) või läbi Pargi.ee mobiilirakenduse kasutades parkimistsooni CRAMO.

Lisaks mugavale ja odavamale parkimisel annab EuroPark 10% sinu parkimistasust BC Kalev/Cramo toetuseks.