Valgast naaseme kindla võiduga

Piirilinnas Valgas jagus mängu kohaliku meeskonna ja külla sõitnud Kalev/Cramo vahel vaid esimesed viis minutit, kui Valga-Valka oli suutnud Kristaps Miglinieksi, Elvis Endzelsi ja Guntis Sipolinši punktidest 10:9 ette minna. Seejärel tegid kalevlased 13:0 spurdi ja võitsid avaveerandi 22:10. Korra pääsesid võõrustajad veel kümne silma kaugusele, aga paremat visketabavust näidanud ja lauavõitlust domineerinud Kalev/Cramo sammus järk-järgult eest ära ja poolajaks oli nende eduseis 47:24. Ülejäänud kahe veerandajaga lisasid külalised veelgi 41 punkti kodumeeskonna 30 vastu ja teenisid sellega kindla võidu.

Reggie Lynch viskas Kalev/Cramo parimana 19 punkti. Maxim Salaš ja Arnett Moultrie tõid võrdselt 13 silma ning Tanel Sokk ja Martin Dorbek lisasid kumbki 8 punkti. Tony Wroteni arvele jäi 7 punkti ja 8 korvisöötu, sama palju punkte viskas veel Erik Keedus.

Guntis Sipolinš oli Valga-Valka parim 13 punkti ja 13 lauapalliga. 11 silma tõi Timo Eichfuss ning Elvis Endzels lisas 10 punkti. Dashawn King kogus 9 punkti ja andis 8 korvisöötu.