Vaata, kuidas Ivan Almeida ja Reggie Lynch räägivad Eesti keelt

Koostöös CRAMO Eestiga on valminud kaks esimest video, kus BC Kalev/Cramo kaks uut välismängijat üritavad hääldeda erinevaid CRAMO-st renditavaid tööriistu. Vaata järele ja proovi mõista, mida mehed ütlevad!

Ivan Almeida:

Ivan Almeida speaks Estonian

Ivan Almeida kord rääkida Eesti keeles! #KalevCramoVõida piletid BC Kalev/Cramo vs. BC Avtodor I #VTBLeague mängule! Ivan ütleb neli asja mida saab Cramo Estoniast rentida, sinu tööks on ära arvata, mis tööriistad need on ja nimetada need kommentaariumis! Lihtne 😉 Esimene õigesti vastaja saab endale 3 piletit ja loosi tahtel on ühel inimesel võimalik saada 2 tasuta pääset laupäevasele esimesele Kalev/Cramo VTB Ühisliiga Saku Suurhallis kodumängule! Head arvamist!

Posted by BC KALEV/CRAMO on Teisipäev, 23. oktoober 2018

Reggie Lynch:

Reggie Lynch ja CRAMO Estonia

Soovid reedesele BC Kalev/Cramo ja BK Ventspilsi mängule tasuta pileteid? #KalevCramoReggie Lynch ütleb viis asja mida saab Cramo Estoniast rentida, sinu tööks on ära arvata, mis tööriistad need on ja nimetada need kommentaariumis! Lihtne 😉 Esimene õigesti vastaja saab endale 3 piletit ja loosi tahtel on ühel inimesel võimalik saada 2 tasuta pääset reedesele esimesele kodumängule! Head arvamist!

Posted by BC KALEV/CRAMO on Kolmapäev, 26. september 2018