Uhke! BC Kalev/Cramo tantsutüdrukud võitsid Vabariiklikud Tantsutüdrukute Festival-Võistluse

Laupäeval toimus Põlvas, Mesikäpahallis juba kaheksandat korda Vabariiklik Tantsutüdrukute Festival-Võistlus, mis on Eestis ainukene taoline mõõduvõtt!

Sellel aastal võistluse võitis Eesti valitseva 10 kordse Meistri BC Kalev/Cramo Tantsustüdrukud Alissa Montese juhendamisel.

Alissa, kes on lisaks ka tuntud, kui tänavusel Eurovisioonil Eestit esindatava Victor Croone koreograaf, on Kalev/Cramo Tantsutüdrukute treener, koreograaf ja juhendaja olnud üle kümne aasta. Tantsugrupi suurimaks eesmärgiks peetakse stabiilset ja kvaliteetset arengut.
BC Kalev/Cramo kodumängudeks toimub alati väga põhjalik ettevalmistus, sest igat esinemist hinnatakse kõrgelt ja suhtutakse kogu armastusega. Tantsutüdrukute võidukavu näeb ka Saku Suurhallis 5. ja 6. aprilil toimuva suurejoonelise FINAL FOUR FINAAL SEERIA ajal, kus neiud elavad oma meeskonnale tuliselt kaasa.
Teise koha võistlusel saavutas TalTech Tantsutüdrukute tiim ja kolmanda koha hõivasid uustulnukana võistlusele tulnud Saarema Tantsutüdrukute grupp.