VTB Ühisliiga hooaeg jätkub, pühapäeval võõrustame Tsmoki-Minski!

VTB Ühisliiga hooaeg jätkub ning BC Kalev/Cramo jaoks on teoreetilised võimalused klubi ajaloos esimest korda play-offi jõuda jätkuvalt alles. Tõsi, nüüd on selleks juba tarvis väikest imet. Esimeses järjekorras tuleb kodus jagu saada Minski Tsmokist, kellele võõrsil 84:87 kaotasime.

Tsmokil nagu ka meil ja Astanal on hetkel kuus võitu, seega tõstaks vähemalt nelja-punktiline võit meid neist mööda. Mäng algab Kalevi Spordihallis pühapäeval kell 17.

Ajalugu ennustab Kalevile võitu – kõigil senistel hooaegadel, mil Tsmoki Ühisliigas osaleb, on seisud jäänud 1:1, kokku senine vahekord meie poolt vaadates 3:4. Kodus pole me Valgevene esiklubile kunagi kaotanud. Samas tuleb Tsmoki Tallinna korraliku hooga, sest alles märtsi keskel saadi jagu meie jaoks seni võitmatust Lokomotiv-Kubanist ning võõrsil ka Parmast. Neis mängudes kerkisid liidritena esile vastavalt jänki Devon Saddler (26, 183 – Kubani vastu 22 punkti) ja bosnialane Filip Adamovic (29, 183 – Kubani vastu 15 punkti ja 7 söötu), aga ka rootslane Chris Czerapowics (26, 201 – Parma vastu 33 punkti) ja jänki David Kravish (25, 208 – Parma vastu 18+11 lauda). Lisame siia väsimatu Aliaksandr Kudriautsau (37, 190), kes viimati Kalevi vastu 23 punktiga hiilgas ja ongi olemas vägev viisik, kelle pidurdamisega tuleb pühapäeval kõvasti vaeva näha, et unistus edasi elaks.

Piletitega aitab piletilevi, saalis näeme!