Unistus play-offist kustus täismaja ees

BC Kalev/Cramo jäi VTB Ühisliigas lisaajal 80:85 alla BC Tsmoki-Minskile ning kaotas sisuliselt šansid sel hooajal play-offi jõuda. Kalevi on nüüd 21 mängust kuus võitu, ees kodumäng CSKAga ning kohtumised võõrsil Astana ja Zenidiga.

Ilma Isaiah Briscoe, Cedric Simmonsi ja Gregor Arbetita mänginud Kalevi parimad olid Bojan Subotic 20 ja Thomas van der Mars 16 punktiga. Vastastele tõi Chris Czerapowicz 24 punkti. Tsmoki tabas kaugelt 10/19, meie vaid 6/21. Vastased tegid 20 pallikaotust (meie – 13), kuid korvasid selle suurepärase visketabavusega.

Kolmandal veerandajal 54:45 juhtinud Kalev laskis vastastel viimasel veerandajal initsiatiivi enda kätte saada ja järele jõuda. normaalaja lõpus oli Kalevil seisul 73:73 võimalus mäng ka võita, ent viimane rünnak jooksis liiva. Lisaajal tegutsesid vastased enesekindlamalt ja lahkusid esmakordselt Ühisliiga ajaloos Tallinnast võiduga.