Tony Wroten jõudis Eestisse ning võib teha oma debüüdi juba pühapäeval!

Aasta lõpus BC Kalev/Cramo poolt uue mängijana välja hõigatud NBA kogemusega Tony Wroten jõudis Tallinnasse ning võib oma debüüdi teha juba pühapäevases mängus TalTechi vastu. 25-aastane ja 198 cm pikkune tagamees maandus Tallinna lennujaamas kell 17:00 ning läbib täna ka esimese arstlikku kontrolli, laupäeval tuleb mängijal läbida ka teine, ehk viimane kinnitav uuring.

Mängija üleminekuks vajalik letter of clearance on Kalev/Cramol olemas ning kui arstide poolt mingeid ootamatuid avastusi ei tule, siis peaks omal ajal 151 mängu NBA-s väljakul käinud mees pühapäeval TalTechi vastu koosseisus olema.

Eesti-Läti korvpalliliigas saab mängijat registreerida kuni mängueelse päeva kella 17-ni. Pallur ise peab sel puhul ka allkirja andma ning seetõttu ei leia Wroteni nime Eesti-Läti liiga kodulehelt enne kui ta füüsiliselt Eestis kohal on.

Kalev/Cramol on tagaliini abijõudu hädasti vaja, kuna Chavaughn Lewis peab järgmised kolm Eesti-Läti korvpalliliiga mängu võistluskeelu tõttu vahele jätma. Juba 9. jaanuaril on Cramol võõrsil ees ülitähtis mäng Riia VEF-i vastu.