TLÜ/Kalev alistus teisel poolajal

Kolmapäeval, 27.12, kohtus BC Kalev/Cramo teistkordselt Meistriliiga raames TLÜ/Kalevi meeskonnaga! Järjekorras kaheteistkümnes Alexela Korvpalli Meistriliiga kohtumine toimus väikse Kalevi uues kodusaalis, Sõle Spordihallis.

Esimesel poolajal mitte kõige kindlamalt mänginud BC Kalev/Cramo läks poolajale vastu 2-punktilises kaotuseisus (30:32). Kuigi esimene veerandaeg suudeti 13:9 võita siis kehv viseketabavus ning auklik kaitsemäng kallutasid mängupildi teisel veerandajal võõrustajate kasuks.

Riietusruumist naastes suutis Cramo taas endale omaselt mänguohjad haarata ning võita veerandaeg seisuga 27:20. Viie punktilisest eduseisust enam tagasi ei vaadatud ning neljandal ehk otsustaval mänguveerandil suurendati vahet veelgi. Lõppskoor 86:72 ning järjekordne võit koduses meistriliigas tõsiasi!

BC Kalev/Cramo resultatiivseim oli Bojan Subotic 19 punktiga, Thomas van der Mars lisas 16 ning Martin Dorbek 11 punkti. Mängust jäi eemale Isaiah Briscoe, kuid loodetavasti on mängija varsti taas palliplatsil!