TLÜ/Kalevi vastu pääsesime ehmatusega!

Kalev/TLÜ oli avaveerandi keskpaigas 9:4 ette pääsenud ning Kalev/Cramot järgnevate minutit jooksul mööda ei lastud. Teist veerandaega alustas kodumeeskond aga 5:0 spurdiga, kuid pärast Ron-Arnas Pehka tabavat kolmepunktiviset oli seis 28:28 viigis. Tagamees viis omad peagi ka 32:30 ette ning Ronald Eric McGhee Jr-i abiga haaras Kalev/TLÜ 37:32 eduseisu. Veerandaja lõpus tõi Kalev/Cramole olulisi punkte Reggie Lynch ja poolajaks pääseti 51:46 juhtima.

Kolmandat veerandaega domineerisid võõrustajad ja kahel korral oldi 16 punktiga juhtimas. Viimane neljandik algas siiski seisult 79:65 ning järgmise pooleteise minutiga tegi Kalev/TLÜ 8:2 spurdi, vähendades vahe kaheksale silmale. Taylor Staffordi viis järjestikust punkti viigistasid veerandaja keskpaigaks seisu 83:83 peale. Peagi mindi 88:83 ette ja 1.23 enne lõppu oli Kalev/Cramo 88:91 kaotusseisus. 27 sekundit enne lõpuvilet tabas vajaliku kaugviske Chavaughn Lewis ja aitas kodumeeskonnal viigistada. Arnett Moultrie viga Staffordi vastu saatis ameeriklasest tagamehe vabaviskejoonele, kes viis Kalev/TLÜ 92:91 uuesti ette. Kohtumise kangelaseks kerkis Lewis, kes pärast Janar Taltsi viga realiseeris mõlemad vabavisked ning viimase üheksa sekundiga külalised enam korvini ei jõudnud.

Reggie Lynch viskas Kalev/Cramo parimana 19 punkti. Arnett Moultrie ja Maxim Salaš lisasid võrdselt 13 silma. Martin Dorbek tõi 11 ja Branko Mikrovic 10 punkti.

Ronald Eric McGhee Jr oli Kalev/TLÜ resultatiivseim 20 punktiga. Taylor Stafford sai kirja 18 punkti ja Mario Paiste lisas 13 silma.