Tere tulemast Andres ``NOEP`` Kõpper!

Eesti Korvpalliliit tegi erisuse ning andis BC Kalev/Cramo meeskonnale eriloa sõlmida leping uue mängijaga.

Tere tulemast meeskonda Andres Kõpper artistinimega NOËP!

BC Kalev/Cramo noortesüsteemis väikese poisina treeninud Andres oli seni klubita, kuid tänu kapten Dorbeku soovitustele leidsime väärt mängumehe enne Eesti-Läti Ühisliiga Final-6 turniiri.

Praegusel ajal, kui kontserte ning üritusi ei toimu on Andres pühendunult rassinud saalis ja treeninud selle nimel, et teha comeback korvpallis. Loodetavasti kõik paberimajandus läheb hästi ning NOËP saab juba täna kell 18.00 TalTechi vastu väljakule joosta!

Andres tuleb mängima viskava tagamängija positsioonile ning kannab numbrit 31, sest sõbrad on tihti öelnud, et ta on parem viskaja kui legendaarne Reggie Miller, kelle numbrit ta kannab.

BC Kalev/Cramo abitreeneri Indrek Reinboki sõnul loodetakse Kõpperist korralik skoorimasin teha hooaja lõpuks ning kindlasti tuleb kasuks ta suurepärane hääl, mis annab nii riietusruumis kui ka väljaku peal kõvasti juurde.

NOËP kommenteeris: “Ma olen viimastatel aastatel üha aktiivsemalt käinud muusika tegemise kõrvalt ka korvpallitrennis, mistõttu on mul eriti hea meel, et saan täita veel ühe oma lapsepõlveunistuse – liituda meistriliiga korvpalliklubiga.”

#seeolememeie