Sammusime finaali! Garastas Cup algas võidukalt

BC Kalev/Cramo jätkab kontrollmängudes võidulainel! Täna alguse saanud Garastas CUP, kus lisaks BC Kalev/Cramole osalevad kolm klubi – kodumeeskond Neputnas Klaipeda, Leedu hõbe Vilniuse Lietuvos Rytas ning Läti meistermeeskond Ventspils – algas Eesti meistermeeskonnale edukalt.

Loosi tahtel esimesse poolfinaalpaari loositud BC Kalev/Cramo vastaseks oli kodumeeskond Neptunas.Vaatamata koduväljakueelisele suutsid mängu paremini alustada kalevlased, kes esimese viie minutiga 17:3 juhtima asusid. Poolajavileks kahanes kalevlaste eduseis õige pisut (43:33), kuid kolmanda perioodi lõpuks juhtis Kalev juba 18 punktiga – 67:49.

Viimane mänguveerand kujunes pingeliseks. Neptunas suutis veerandaja keskpaigaks vähendada vahe 9 punktile, kuid õnneks enamaks jõudu ei jätkunud. BC Kalev/Cramo võttis raske, kuid väljateenitud võidu ning sammus kindlalt esimese meeskonnana Garastas Cup finaali.

Meie meeskonna parimana tõi C.Lewis 26 punkti, võttis 6 lauapalli ja jagas 5 resultatiivset söötu. Kümne punktiga toetasid teda Landen Lucas ( lisaks 7 lauapalli) ja Reggi Lynch (3 blokki).

BC Kalev/Cramo finaalivastane tuleb paaris Lietuvos Rytas ja BC Ventspils. Mäng algab kell 15.00 ja ülekande kohtumisest teeb DelfiTV.