Riia VEF ei murdunud ka kolmandal katsel!

Kaks liiga tippmeeskonda alustasid kohtumist tasavägiselt ning veerandaja keskpaigas oli Kalev/Cramo 13:9 peal. Seisult 11:13 tegid kalevlased 15:3 spurdi, millega avaveerand 28:14 võideti. VEF aga näitas seejärel sisu: nelja minutiga oli kaotusseis nelja punkti suurune ja Mareks Mejerise lähiviskest siirduti poolajale skooriga 35:35. Külalised ei lubanud VEF-il esimese 20 minutiga kordagi juhtida, ent teisel veerandajal suudeti seega visata vaid seitse punkti.

Kolmandat veerandaega alustas VEF nelja tabava kaugviskega ja viimaseks neljandikuks võideldi endale 55:49 eduseis kätte. 1.10 möödudes oli Kalev/Cramo juba kümne punktiga taha jäänud. Mitmel korral pääsesid võõrustajad ka 19 punktiga juhtima ja Kalev/Cramo pidi kokkuvõttes sel hooajal kolmandat korda riialaste paremust tunnistama.

Mareks Mejeris kogus võitjate parimana 20 punkti ja 9 lauapalli. Bade Jaxen viskas 15 ja Arturs Ausejs 13 silma. Vanameister Kristaps Janicenoks tõi omadele 10 punkti (kolmesed 3/5).

Branko Mirkovic, Tony Wroten jr ja Reggie Lynch tõid Kalev/Cramo eest 12 punkti. Kristjan Kitsing lisas 10 silma, Arnett Moultrie nimele jäi 9 punkti ja 6 lauapalli.