Koduses liigas sõidame külla Raplale

BC Kalev/Cramo alistas Sadolin Spordihoones AVIS UTILITAS Rapla meeskonna 84:77 ning kirjutas turniiritabelisse 22 võidu! Rapla tegi tugeva mängu alguse, minnes kuue minutiga 16:8 juhtima. Kalev/Cramot ei lastud esimese kümne minutiga kordagi ette ja avaveerand võideti 22:18. Sven Kaldre kaugviskest oli Rapla 28:22 peal, kuid kalevlased vastasid 6:0 spurdiga ja poolajaks haarati 39:36 eduseis.

Kolmandaks veerandajaks oli Rapla paremini valmis ning nelja minuti möödudes seati 43:43 viik jalule. Tanel Kurbase ja Chavaughn Lewise abiga läks Kalev/Cramo 54:48 juhtima ja Kristjan Kitsingu kaugviske toel siirduti viimasele neljandikule külaliste 57:54 eduseisust. Kaldre kolmepunktiviskest pääses Rapla aga taas 61:60 ette. Lewise, Arnett Moultrie ja Branko Mirkovici abiga tegi Kalev/Cramo kuuepunktilise vahe sisse, kuid võõrustajad püsisid endiselt mängus. 1.24 enne lõppu oli Mirkovic kaugelt täpne ja viis omad 80:73 juhtima, otsustades selle viskega suuresti ka kohtumise saatuse.

Chavaughn Lewis viskas Kalev/Cramo parimana 24 punkti. Branko Mirkovic lisas 15 silma ja 7 korvisöötu ning Arnett Moultrie nimele jäi 14 punkti ja 6 lauapalli.

Rapla parim oli Hunter Mickelson 17 punkti ja 9 lauapalliga. Sven Kaldre sai kirja 16 silma, Ervins Jonats tegi kaksikduubli 13 punkti ja 12 lauapalliga. Dominique Hawkins kogus 11 punkti ja 7 korvisöötu.