BC Kalev/Cramo alistas kodusaalis TTÜ meeskonna!

BC Kalev/Cramo kindlustas kodusaalis Alexela Korvpalli Meistriliiga liidripositsiooni alistades pärast tasavägist esimest poolaega TTÜ meeskonna!

Avapoolaeg lõppes Kalev/Cramo ühepunktilises (41:40) eduseisus. Koduväljakul mänginud valitsev meistermeeskond otsustas mängu saatuse kolmandal veerandajal, mille kalevlased võitsid 19:8. Lõpusireeni järel olid Kalev/Cramo võidunumbrid 90:63 ehk viimase veerandaja võitsime  koguni 15 punktiga.

Üleplatsimeheks kerkis 21 punkti visanud Bojan Subotic, Kristjan Kangur lisas 15 punkti ja võttis 10 lauapalli, Isaiah Briscoe lisas 12 silma. TTÜ parimad skooritegijad oli Sten Olmre, Norman Käbin ja Levi Martin Giese, kes viskasid võrdselt 11 punkti.

Reedel sõidab meeskond Venemaale, et mängida järjekordne VTB Ühisliiga kohtumine. Vaadates turniiritabelit on tegemist ülimalt tähtsa mänguga, sest vastaseks igati võidetav Permi Parma meeskond! Mängust teeb ülekande Kanal 12 ja postimees.ee