Häving, katastroof, alandus

BC Kalev/Cramo sai Permis hakkama oma halvima etteastega sel hooajal ning kaotas VTB Ühisliiga mängus kohalikule Parmale 84:104 (32:55). Isaiah Briscoe tõi Kalev/Cramole 25 punkti (pluss-miinus reiting – miinus 25!), Erik Keedus lisas 11 ja Branko Mirkovic 10 punkti. Kalev tabas väljakult 28/73 (38%), vastased aga 40/76 (55%). Kiirrünnakutest kogus Parma 32 punkti, Kalev – 8, pallikaotustest vastavalt 21:12

Kalevil on nüüd neli võitu ja 12 kaotust, millega paiknetakse eelviimasel kohal. Parma astus sammu play-offile lähemalt, saades üheksa kaotuse kõrvale viienda võidu. Viis võitu (15st) on ka Astanal, kes on hetkel 8.kohal. Neljandaks minutiks 2:16 kaotusseisu jäänud Kalev ei ärganudki.

Avaveerand kaotati 9:30 (!), teise veerandaja keskel oldi taga juba 20:46 ning poolehoidjate ootustele vastavat kvaliteeti suudeti näidata alles neljanda veerandaja esimeses pooles, mil Kalev tegi kolme minutiga 13:2 spurdi ja vähendas vahe seitse minutit enne lõppu vaid 11-le punktile. Järgnes aga vastaste 7:0 kiirendus ning mäng oli tehtud.