Põnevust lõpuni välja, TLÜ/Kalev võitles vapralt

Mängust: Kalev/TLÜ asus kiirelt 5:0 juhtima, kuid Cramo vastas sellele 9:2 spurdiga. Tasavägiselt kulgenud avaveerand kuulus siiski kodumeeskonnale 20:18. Peagi jäi Cramo 29:20 kaotusseisu, kuid vastased tegid kaks pallikaotust ning Branko Mirkovici ja Maksim Salaši kolmepunktivisetest vähendati vahe kolmele silmale. Mõni hetk hiljem oli Kalev/TLÜ juba kaotusseisu jäänud ning poolajale mindi Cramo 42:39 juhtimisel.

Eeldatav favoriit ei suutnud kolmanda veerandajaga eest ära pääseda ning kui viimasest neljandikust oli minuti jagu mänguaega kulunud, vähendas Janar Talts kaugviskest Kalev/TLÜ kaotusseisu vaid ühele punktile. Taylo Staffordi vabavisetest asus kodumeeskond peagi ka 62:61 ette, kuid Kristjan Kanguri kaugviskest pääses Cramo loetud sekundite pärast uuesti juhtima. Viimase minuti eel viis Janari Jõesaar omad kuue silmaga ette, aga Kalev/TLÜ poolelt vastas samuti kolmepunktiviskega Damarcus Jamaal Harrison. Edasi aga Cramo enam ei eksinud ning Landen Lucase vabavisetest ja Martin Dorbeku lähiviskest teeniti raske seitsmepunktiline võit.

Landen Lucas tõi Kalev/Cramole 17 punkti ja 6 lauapalli. Kristjan Kangur lisas 13 silma ja 6 lauapalli, Branko Mirkovici arvele jäi 10 punkti ja 7 korvisöötu. Martin Dorbek tõi omadele 9, Reggie Lynch ning Janari Jõesaar 7 silma, kellest viimane sai kätte ka 8 lauapalli.

Tallina Kalev/TLÜ resultatiivseim oli Janar Talts 18 punkti ja 6 lauapalliga. Taylor Stafford lisas 15, Karl-Johan Lips 13, Bamba Fall 10 ja Damarcus Jamaal Harrison 9 silma.

BC Kalev/Cramo esimene kodumäng VTB Ühisliigas toimub juba eesootaval laupäeval, kui Saku Suurhallis võõrustatakse BC Avtodori meeskonda! Tule saali ja aita meeskond võidunu!