Pärnu Sadam näitas hambaid

Reede õhtul kohtusid Alexela Korvpalli Meistriliigas BC Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama meeskonnad. Suvepealinnas toimunud mängus jätkus põnevust ja pinget kuni lõpusireenini, Pärnu meeskond võitles südikalt ja andis pealinna meeskonnale korraliku lahingu. Vaatamata suhteliselt kesisele kaitsemängule teisel poolajal suutis BC Kalev/Cramo siiski oma paremuse maksma panna ning jätkab koduses meistriliigas puhaste paberitega.

Esimesel veerandajal sai oma mängumasina paremini tööle Cramo, kes võitis veerandaja kaheksa punktiga (23-15). Teine veerandaeg jätkus BC Kalev/Cramo domineerimisel, poolajaks oli eduseis kasvanud 13-punktiliseks. Poolajale mindi vastu seisult 50-37!

Kolmandal veerandajal näitas paremat mängu Pärnu Sadam, kes vähendas veerandaja lõpuks vahe kümnele punktile! Pärnu meeskondlik mäng jätkus ka viimasel veerandajal, oskuslikult kasutati ära külalismeeskonna eksimused kaitses ning minut enne normaalaja lõppu oli vahe vähenenud kõigest viiele punktile. Tallinna meeskonna õnneks enam lähemale pärnakad ei saanud ning lõpetuseks raske, kuid teenitud 93-86 võit!

Meie meeskonna resultatiivseim oli 18 punktiga Isaiah Briscoe. Kristjan Kanguri, Bojan Subotici ja Cedric Simmonsi arvele kanti 11 punkti. Pärnu meeskonna parimatena viskasid Sutt ja Lips 18 punkti.