Sorteeri:  Kõik mängud  Kodused mängud  Järgmised mängud  Toimunud mängud  BBL  KML  VTB  EKV
September 2010
BBLK 29 / 09 / 201018:30TTÜ/Kalev87:81BC Kalev/CramoTTÜ Spordihoone
Oktoober 2010
BBLL 02 / 10 / 201017:00BC Kalev/Cramo88:59PerlasSaku Suurhall
EKVP 03 / 10 / 201016:00BC Kalev/Cramo71:57TTÜ/Kalev IIPaide Spordihall
VTBN 07 / 10 / 201018:45BC Kalev/Cramo69:70Riia VEFSaku Suurhall
KMLL 09 / 10 / 201017:00BC Kalev/Cramo71:69TÜ/RockSaku Suurhall
KMLT 12 / 10 / 201019:00BC Kalev/Cramo77:62TTÜ/KalevSaku Suurhall
BBLR 15 / 10 / 201019:30Liepajas Lauvas78:84BC Kalev/CramoLäti Liep.Cenr.
BBLP 17 / 10 / 201017:00Ventspils68:65BC Kalev/CramoLäti O. Center
KMLE 18 / 10 / 201019:00KK Pärnu76:100BC Kalev/CramoPärnu Sph.
KMLT 19 / 10 / 201019:00Valga/CKE Inkasso82:84BC Kalev/CramoValga Sph.
KMLK 20 / 10 / 201020:00Võru KK59:81BC Kalev/CramoVõru Spordihall
KMLE 25 / 10 / 201018:00BC Kalev/Cramo84:78Piimameister OttoKalevi Spordihall
KMLT 26 / 10 / 201018:00BC Kalev/Cramo82:54TTÜ/Kalev IIKalevi Spordihall
VTBL 30 / 10 / 201014:00Asseco Prokom64:58BC Kalev/CramoPoola
November 2010
KMLT 02 / 11 / 201019:00TÜ/Rock72:71BC Kalev/CramoTÜ Spordihoone
KMLR 05 / 11 / 201019:00BC Rakvere Tarvas90:88BC Kalev/CramoRakvere Sph.
BBLE 08 / 11 / 201019:00BC Kalev/Cramo63:52ValmieraKalevi Spordihall
BBLN 11 / 11 / 201018:30Rudupis87:73BC Kalev/CramoLeedu
BBLR 12 / 11 / 201018:30Nevezis81:75BC Kalev/CramoLeedu
VTBE 14 / 11 / 201019:00Kaunase Zalgiris101:83BC Kalev/CramoLeedu
KMLE 17 / 11 / 201018:00BC Kalev/Cramo91:51Võru KKKalevi Spordihall
KMLN 18 / 11 / 201018:00BC Kalev/Cramo99:69KK PärnuKalevi Spordihall
KMLL 20 / 11 / 201017:00Piimameister Otto52:80BC Kalev/CramoRapla Sph.
KMLP 21 / 11 / 201015:30TTÜ/Kalev II81:98BC Kalev/CramoTTÜ Spordihoone
BBLN 25 / 11 / 201019:00Dolphins65:85BC Kalev/CramoRootsi St.Arena
Detsember 2010
VTBN 02 / 12 / 201018:45BC Kalev/Cramo67:72Mariupoli AzovmashSaku Suurhall
BBLL 04 / 12 / 201019:00Riia VEF80:68BC Kalev/CramoRiia Sph
KMLT 07 / 12 / 201018:00BC Kalev/Cramo81:75Valga/CKE InkassoKalevi Spordihall
BBLR 10 / 12 / 201019:00BC Kalev/Cramo80:68SiauliaiSaku Suurhall
VTBP 12 / 12 / 201017:00Khimki75:50BC Kalev/CramoVenemaa
KMLK 15 / 12 / 201018:00BC Kalev/Cramo104:71BC Rakvere TarvasKalevi Spordihall
BBLL 18 / 12 / 201019:00TÜ/Rock80:90BC Kalev/CramoTÜ Spordihoone
BBLT 21 / 12 / 201018:30TTÜ/Kalev75:95BC Kalev/CramoTTÜ Spordihoone
EKVK 29 / 12 / 201020:00BC Rakvere Tarvas82:74BC Kalev/CramoRakvere Sph.
EKVN 30 / 12 / 201018:00TTÜ/Kalev80:88BC Kalev/CramoRakvere Sph.
Jaanuar 2011
KMLE 03 / 01 / 201118:00BC Kalev/Cramo88:73TTÜ/KalevKalevi Spordihall
VTBK 05 / 01 / 201119:30Riia VEF95:55BC Kalev/CramoLäti
BBLL 08 / 01 / 201117:00BC Kalev/Cramo96:68NevezisKalevi Spordihall
VTBK 12 / 01 / 201118:45BC Kalev/Cramo77:70Asseco ProkomSaku Suurhall
KMLR 14 / 01 / 201119:00BC Rakvere Tarvas72:100BC Kalev/CramoRakvere Sph.
KMLL 15 / 01 / 201117:00Piimameister Otto79:96BC Kalev/CramoRapla Sph.
BBLT 18 / 01 / 201118:00BC Kalev/Cramo73:68TTÜ/KalevKalevi Spordihall
BBLN 20 / 01 / 201118:00BC Kalev/Cramo71:63RudupisKalevi Spordihall
KMLE 24 / 01 / 201118:00BC Kalev/Cramo71:81TÜ/RockKalevi Spordihall
BBLL 29 / 01 / 201119:30BC Kalev/Cramo72:77VentspilsKalevi Spordihall
KMLE 31 / 01 / 201118:00BC Kalev/Cramo99:53Võru KKKalevi Spordihall
Veebruar 2011
KMLT 01 / 02 / 201118:00BC Kalev/Cramo101:57KK PärnuKalevi Spordihall
BBLR 04 / 02 / 201119:00Siauliai92:72BC Kalev/CramoSiauliai Arena
BBLL 05 / 02 / 201118:00Perlas71:67BC Kalev/CramoLiet.Ryto Arena
VTBK 09 / 02 / 201118:45BC Kalev/Cramo66:91Kaunase ZalgirisSaku Suurhall
KMLR 11 / 02 / 201118:30TTÜ/Kalev II66:75BC Kalev/CramoTTÜ Spordihoone
KMLP 13 / 02 / 201117:00Valga/CKE Inkasso83:92BC Kalev/CramoValga Sph.
KMLE 14 / 02 / 201120:00Võru KK67:102BC Kalev/CramoVõru Spordihall
BBLN 17 / 02 / 201119:00BC Kalev/Cramo114:95Dolphins Kalevi Spordihall
BBLL 19 / 02 / 201117:00BC Kalev/Cramo79:90Liepajas Lauvas Rakvere Sph
KMLT 22 / 02 / 201118:00BC Kalev/Cramo92:76TTÜ/Kalev IIKalevi Spordihall
BBLR 25 / 02 / 201119:00BC Kalev/Cramo109:105VEF Riga Kalevi Spordihall
BBLP 27 / 02 / 201119:35BC Kalev/Cramo55:64TÜ/RockKalevi Spordihall
Märts 2011
KMLT 01 / 03 / 201119:00BC Kalev/Cramo87:62Valga/CKE InkassoJõhvi Spordihall
KMLK 02 / 03 / 201118:00BC Kalev/Cramo83:66Piimameister OttoKalevi Spordihall
BBLL 05 / 03 / 201119:00Valmiera81:63BC Kalev/CramoValmiera
KMLT 08 / 03 / 201118:00BC Kalev/Cramo90:87BC Rakvere TarvasKalevi Spordihall
VTBN 10 / 03 / 201118:00Mariupoli Azovmash76:55BC Kalev/CramoUkraina
KMLP 13 / 03 / 201116:00TTÜ/Kalev73:79BC Kalev/CramoTTÜ Spordihoone
VTBK 16 / 03 / 201118:45BC Kalev/Cramo65:68KhimkiSaku Suurhall
KMLT 29 / 03 / 201119:00TÜ/Rock59:71BC Kalev/CramoTÜ Spordihoone
Aprill 2011
KMLT 19 / 04 / 201120:00BC Kalev/Cramo86:72BC Rakvere TarvasKalevi Spordihall
KMLL 23 / 04 / 201118:45BC Rakvere Tarvas50:104BC Kalev/CramoRakvere Sph
KMLT 26 / 04 / 201120:00BC Kalev/Cramo91:53BC Rakvere TarvasKalevi Spordihall
Mai 2011
KMLK 04 / 05 / 201120:00BC Kalev/Cramo75:51TÜ/RockSaku Suurhall
KMLL 07 / 05 / 201116:00BC Kalev/Cramo62:47TÜ/RockSaku Suurhall
KMLT 10 / 05 / 201120:00TÜ/Rock67:77BC Kalev/CramoTÜ Spordihoone
KMLL 14 / 05 / 201116:00TÜ/Rock86:89BC Kalev/CramoTÜ Spordihoone
    P24 / 03 / 2013BC Kalev/Cramo-Astana
    L09 / 03 / 2013Krasnõje Krõlja-BC Kalev/Cramo
    E04 / 03 / 2013BC Kalev/Cramo-Azovmash
    E18 / 02 / 2013BC Kalev/Cramo-Himki
    P10 / 02 / 2013Rytas-BC Kalev/Cramo
Loading...

G4S Korvpalli meistriliiga tabel

Meeskond Mänge V/K Punkte V%
1. TTÜ KK 0 0/0 0 0.0
2. Tartu Rock 0 0/0 0 0.0
3. BC Kalev/Cramo 0 0/0 0 0.0
4. BC Rakvere Tarvas 0 0/0 0 0.0
5. Rapla KK 0 0/0 0 0.0
6. Tallinna Kalev 0 0/0 0 0.0
7. Valga KK 0 0/0 0 0.0
8. KK Pärnu 0 0/0 0 0.0
9. HITO 0 0/0 0 0.0

Balti korvpalliliiga tabel

Meeskond Mänge V/K Punkte V%
1. Pieno zvaigzdes 1 1/0 2 100.0
2. Valmiera 1 1/0 2 100.0
3. BC Kalev/Cramo 0 0/0 0 0.0
4. LSU/Baltai 1 0/1 1 0.0
5. KK Pärnu 1 0/1 1 0.0

VTB korvpalliliiga tabel

Meeskond Mänge V/K Punkte V%
1. BC Khimki 2 2/0 4 100.0
2. Kazani Unics 1 1/0 2 100.0
3. BC Kalev/Cramo 1 1/0 2 100.0
4. Peterburi Spartak 1 1/0 2 100.0
5. Krasnye Krylia 1 1/0 2 100.0
6. Kazakhstan Astana 3 2/1 5 66.7
7. Donetsk 1 0/1 1 0.0
8. PGE Turow 2 0/2 2 0.0
9. Lietuvos Rytas 2 0/2 2 0.0
10. Azovmash 2 0/2 2 0.0