BC Kalev/Cramo noortesüsteem

BC Kalev/Cramo noortesüsteemi kuuluvad BC STAR ja Saaremaa Spordikool. Saaremaal, Kesklinnas ja Mustamäel tegutsevad klubid võistlevad Eesti Meistrivõistlustel, Eesti Karikavõistlustel ning erinevates välisliigades BC Kalev/ nime all.

Treenerite, kes meie tulevikulootusi treenivad, hulka kuuluvad mitmed endised mängijad, kogenud noortetreenerid ning töökad noortreenerid.

 

Treeningud lasteaedades – Karikakar, Kelmiküla, Liivamäe, Linnupesa ning Saverna!

Janne Schasmin

VII Kategooria treener

BC Kalev/STAR

Treener
Tüdrukud U12
Tüdrukud U14
Eesti Naiste koondise peatreener

Siim Hiie

V Kategooria treener

BC Kalev/Saaremaa Spordikool
Saaremaa osakonna juht
Noortetreener

Allan Siimann

V Kategooria treener

BC Kalev/STAR

Treener
Poisid U11
Poisid U14
Poisid U16
Meeste II liiga

Mihkel Kurg

III Kategooria

BC Kalev/STAR

Treener
Poisid U14
Poisid U16
Kelmiküla lasteaed

Elise Käit

III Kategooria omandamisel

BC Kalev/STAR

Juhendaja
Liivamäe lasteaed

Rosemary Rits

Juhendaja

BC Kalev/STAR

Juhendaja
Karikakar lasteaed

Eva-Lotta Oinitš

III Kategooria omandamisel

BC Kalev/STAR

Juhendaja
Linnupesa lasteaed

Merilyn Närep

Juhendaja

BC Kalev/STAR

Juhendaja
Linnupesa lasteaed

POISID

MUSTAMÄE

Algajad 1-3. klass (2008-11 sünd.)
Treener Allan Siimann
Treeningud Kristiine Pallimängude Majas, Kännu 86.

R 14.30-15.30

KESKLINN

Algajad 1-3. klass (2008-11 sünd.)
Treenerid Elise Käit ja Mihkel Kurg
Treeningud Südalinna Koolis, Liivalaia 23.

T 13.30-14.30
N 13.30-14.30

U14 (2005-06 sünd.)
Treenerid Allan Siimann, Mihkel Kurg.
Treeningud Südalinna Koolis, Liivalaia 23 ja Kristiine PMM, kännu 86.

E 15.30-17.00 Südalinnas
K 17.00-18.45 Südalinnas
N 15.15-16.45 Kristiine PMM
R 16.00-17.00 Südalinna väliväjakutel ÜKE
P 13.00-15.00 Südalinnas

KESKLINN/MUSTAMÄE

U16 (2002-04 sünd.)
Treenerid Allan Siimann ja Mihkel Kurg
Treeningud Kristiine Pallimängude Majas ja Südalinna Koolis.

E 17.00-18.45 Kristiine PMM
K 15.30-17.00 Südalinnas
N 17.00-18.45 Südalinnas
R 16.00-17.00 Südalinna väliväljakutel
P 15.00-17.00 Südalinnas

TÜDRUKUD

KESKLINN

Algajad 1-3. klass (2008-11 sünd.)
Treenerid Elise Käit ja Mihkel Kurg
Treeningud Südalinna Koolis, Liivalaia 23.

T 13.30-14.30
N 13.30-14.30

U12 (2007-10 sünd.)
Treener Janne Schasmin
Treeningud Südalinna Koolis, Liivalaia 23.

E 14.30-15.30
T 14.30-15.30
N 14.30-15.30
R 14.30-15.30
L 12.00-13.30

U14 (2005-06 sünd.)
Treener Janne Schasmin
Treeningud Südalinna Koolis, Liivalaia 23.

E 17.00-18.45
T 15.30-17.15
N 15.30-17.15
R 15.30-17.15
L 13.30-15.00

MUSTAMÄE

Algajad 1-3. klass (2008-11 sünd.)
Treener Allan Siimann
Treeningud Kristiine Pallimängude Majas, Kännu 86.

R 14.30-15.30