BC Kalev/Cramo noortesüsteem

 

BC Kalev/Cramo noortesüsteemi kuuluvad BC STAR, Siili Palliklubi ja Saaremaa Spordikool ning viimase täiendusena individuaalarengu programm T4G. Saaremaal, Kesklinnas, Mustamäel ja Lasnamäel tegutsevad klubid võistlevad Eesti Meistrivõistlustel, Eesti Karikavõistlustel ning erinevates välisliigades BC Kalev/ nime all.

Treenerite, kes meie tulevikulootusi treenivad, hulka kuuluvad mitmed endised mängijad, kogenud noortetreenerid ning töökad noortreenerid.

Janne Rits

VII Kategooria treener

BC Kalev/STAR
U14 tüdrukute peatreener
Eesti Naiste koondise peatreener

Maia Dorbek

VI Kategooria treener

BC Kalev/Siili
U12 tüdrukute peatreener
U14 tüdrukute peatreener
U16 tüdrukute peatreener

Howard Frier

V Kategooria treener

BC Kalev/T4G
Lasnamäe algajate peatreener
Individuaaltehnika treener

Siim Hiie

V Kategooria treener

BC Kalev/Saaremaa Spordikool
Saaremaa osakonna juht
Noortetreener

Allan Siimann

V Kategooria treener

BC Kalev/STAR
Poisid U12 abitreener
Poisid U14 peatreener
Poisid U16 abitreener

Kaisa Aatonen

V kategooria treener

BC Kalev/STAR
Tüdrukud U12 peatreener

Risto Merimaa

III Kategooria omandamisel

BC Kalev/STAR
Poisid U12 peatreener

Kerdu-Arbet Lenear

III Kategooria omandamisel

BC Kalev/Siili
Tüdrukud U10 peatreener
Tüdrukud U11 peatreener

Mihkel Kurg

III Kategooria omandamisel

BC Kalev/STAR
Poisid U14 abitreener
Kelmiküla lasteaed

Elise Käit

III Kategooria omandamisel

BC Kalev/STAR
Liivamäe lasteaed

Kätlin Leis

III Kategooria omandamisel

BC Kalev/STAR
Linnupesa lasteaed
Karikakar lasteaed
Pelguranna lasteaed

TREENINGGRUPID

POISID

LASNAMÄE

Algajad (2006-10)
Treener Howard Frier
Treeningud Lasnamäe Sportmängude majas, Koorti 25.

T 15.00-16.30
N 15.00-16.30

MUSTAMÄE

U12 (2006-10 sünd.)
Treenerid Risto Merimaa ja Allan Siimann
Treeningud Kristiine Pallimängude Majas, Sõpruse pst 161.

T 15.00-16.30
K 15.00-16.30
N 15.00-16.30
R 14.30-16.00
L 14.00-15.00 (Südalinna kool)

KESKLINN

U14 (2004-05 sünd.)
Treenerid Allan Siimann, Mihkel Kurg.
Treeningud Südalinna Koolis, Liivalaia 23.

E 17.00-18.30
T 17.00-18.30
K 15.00-17.00
N 17.00-18.30
R 15.30-17.00
P 13.00-14.30

KESKLINN/MUSTAMÄE

U16 (2002-03 sünd.)
Treenerid Allan Siimann ja Rauno Pehka
Treeningud Audenteses, Kristiine Pallimängude Majas ja Südalinna Koolis.

E 17.00-18.30 (Kristiine PMM)
K 17.00-18.30 (Südalinna Kool)
N 17.00-18.30 (Audentese Areen)
R 18.00-19.30 (Audentes)
L 12.30-14.00 (Audentes)
P 14.30-16.00 (Audentes)

TÜDRUKUD

LASNAMÄE

Algajad (2006-10)
Treener Howard Frier
Treeningud Lasnamäe Sportmängude majas, Koorti 25.

T 15.00-16.30
N 15.00-16.30

KESKLINN

U12 (2006-10 sünd.)
Treener Kaisa Aatonen
Treeningud Südalinna Koolis, Liivalaia 23.

E 14.00-15.30
T 14.00-15.30
N 14.00-15.30
L 12.00-13.00

U14 (2004-05 sünd.)
Treener Janne Rits.
Treeningud Südalinna Koolis, Liivalaia 23 ja TLÜ spordisaalis.

E 15.15-16.45
T 15.15-16.45
N 15.15-16.45
R 15.15-16.45 (TLÜ saal)
L 13.00-14.00

 

MUSTAMÄE

U10 (2007-08 sünd.)
Treener Kerdu-Arbet Lenear.
Treeningud Kristiine Pallimängude Majas, Sõpruse pst 161.

E 14.45-16.00
K 14.45-16.00
N 14.45-16.00

U12 (2006 sünd.)
Treener Maia Dorbek.
Treeningud Kristiine Pallimängude Majas, Sõpruse pst 161.

E 14.45-16.00
T 14.45-16.00
K 14.45-16.00
R 14.45-16.00

U14 (2004-05 sünd.)
Treener Maia Dorbek.
Treeningud Kristiine Pallimängude Majas, Sõpruse pst 161.

E 16.00-17.15
T 16.00-17.15
K 16.00-17.15
N 16.00-17.15
R 16.00-17.15

U16 (2002-03 sünd.)
Treener Maia Dorbek.
Treeningud Kristiine Pallimängude Majas, Sõpruse pst 161.

E 18.30-19.45
T 17.15-18.30
N 17.15-18.30
R 17.15-18.30