Neljast Neli! BC Kalev/Cramo jätkab meistriliigas puhaste paberitega!

Reedel, 21.10, pidas BC Kalev/Cramo neljanda kohtumise koduses meistriliigas, vastaseks igipõline rivaal Tartu Ülikool. Etteruttavalt võib öelda, et Tartu Akadeemilises Spordiklubis toimunud kohtumine kujunes thrilleriks, millest väljus võitjana valitsev Eesti Meister!

Kuigi poolajale läksid meeskonnad vastu BC Kalev/Cramo 16-punktilises eduseisus (40-24), suutis Tartu meeskond kolmandal veerandajal tagasi mängu tulla. Teise poolaja esimese kümne minutiga visati 22 punkti, millele Kalev suutis vastata ainult üheksa punktiga. Ka neljanda veerandaja algus ei tõotanud midagi head, Tartu asus mängu viie punktiga juhtima ning tundus, et selleks korraks on BC Kalev/Cramo rong läinud! Tallinna meeskonna päästis halvimast Sten Sokk, kes viimasel veerandajal tõi 12 punkti ning mängu lõpptulemuse BC Kalev/Cramo kasuks kallutas.

Meie meeskonna resultatiivseim oli Sten Sokk, kes viskas 17 punkti, võttis 3 lauapalli ja jagas kaks resultatiivset söötu. Branko Mirkovic lisas 14 punkti ja Bojan Subotic 11 punkti!

BC Kalev/Cramo mängib järgmise mängu VTB Ühisliigas, kus kodusaalis võõrustatakse BC Parma meeskonda. Mäng Kalevi Spordihallis algab kell 19.00! Saalis näeme