Meistritiitlist ühe võidu kaugusel! Kolmapäevase võidu korral hooajalõpetamine Tartu mnt. Mack Bar-B-Que's 👍

Korvpalli Eesti meistriliigas ei jätnud BC Kalev/Cramo finaalseeria teises kohtumises Tallinna Kalev/TLÜ-le mingit võimalust, kui teeniti 101:73 võit. Meistritiitlist ollakse nii ühe võidu kaugusel.

Tallinna Kalev/TLÜ – BC Kalev/Cramo 73:101 (14:27, 19:29, 22:22, 18:23)

Kaks minutit pärast kohtumise algust oli seis 4:4, misjärel tegi Kalev/Cramo 16:2 spurdi ja hakkas liikuma oma rada pidi. Kalev/TLÜ suutis korra tulla veel üheksa punkti peale, ent avaveerand kaotati 14:27. Enesekindlalt tegutsenud Kalev/Cramo juhtis teise veerandaja keskpaigaks juba 20 punktiga ning Branko Mirkovici kaugviskest siirduti poolajale 56:33 eduseisust. Kuigi kolmas veerandaeg lõppes 22:22, siis üldjoontes enam mänguks ei läinud ja viimasel neljandikul vahet viie silma võra suurendanud Kalev/Cramo sai kindla 28-punktilise võidu.

Lauavõitluse Kalev/Cramo küll 35-37 kaotas, aga visketabavuses jäädi peale, vastavalt 52%-46%. Kui Kalev/TLÜ suutis anda 13 korvisöötu, siis Kalev/Cramol oli see näitaja 33. Lisaks tehti viis pallikaotust, Kalev/TLÜ aga 15.

Branko Mirkovic viskas võitjate eest 16 punkti ning jagas 7 korvisöötu. Tanel Kurbas lisas 14, Reggie Lynch 11 ning Tanel Sokk 10 punkti.

Kalev/TLÜ poolelt sai 13 punkti kirja Kaido Saks, Ronald Eric McGhee Jr ja Damarcus Jamaal Harrison. Michael Kyre Buchanan kogus 12 silma ja 8 lauapalli ning Leemet Loik tõi 11 punkti.

“Täna saime alguses nad ilusti kinni. Saime kaitselaudu, joosta ja kergeid lahendusi. Viis viie vastu liikus pall paremini, saime lõigete ja läbiminekute pealt kergeid punkte. Täna tekkisid sellised olukorrad, mida oskan hästi lahendada, eelmine mäng jäid mõned lihtsad visked kripeldama. Riietusruumis on küll meil kõik korras, võib-olla mõni mees on natuke emotsionaalsem ja tekib väike pinge mängu ajal, aga üldjoontes on kõik korras. Seeriaid lõpetada on alati kõige raskem. Peame valmis olema, aga kui mängime samamoodi, siis peaks korras olema,” ütles BC Kalev/Cramo mängumees Tanel Kurbas Tallinna TV-le antud intervjuus.

BC Kalev/Cramo meeskonnal on võimalus kolmapäeval kindlustada üheteistkümnes Eesti Meistritiitel. Seoses sellega kutsume Teid kõiki kolmapäeval meiega liituma, et ühtse löögirusikana TLÜ/Kalevi meeskond viimast korda nurka suruda ja  Meistritiitel kaela riputada #11heskoos

Juhul kui BC Kalev/Cramol õnnestub finaalseerias võtta ka kolmas järjestikune võit, ootab meid kolmapäeva õhtul Tartu maantee Mack Bar-B-Que, kus pidu kestab koos meeskonnaga hommikuni!