Meie kodumängul võidad!

Eilselt mängult lahkus üks õnnelik korvpallifänn uhke Hoover Space Explorer tolmuimejaga. Tegemist on juba kolmanda võitjaga, kes meie kodumängult lahkunud uue Hooveri tolmuimejaga.

Nimelt iga BC Kalev/Cramo kodumäng toimub kolmanda neljanda veerandaja vahel Hooveri auhinnamäng, kus osalejal võimalik võita igati kasulik ning moodne tolmuimeja.

Mängu reeglid on lihtsad! Osalejal antakse võimalus visata kolm kolme punkti viset. Juhul kui mängija tabab kolm kolmest on tema auhinnaks Hoover Synthesis, mis Euronicsi poodides maksab 449€. Hoover Synthesis on kõige uuenduslikum tolmukotita tolmuimeja, mis ühendab endas innovatsiooni, tehnoloogia ja disaini. Tabades kaks kolme punkti viset kolmest on auhinnaks Hoover Space Explorer, tegemist on keskmise hinnaklassiga tolmuimejaga, mis poeletil maksab 129€. Antud mudeli teeb unikaalseks see, et ta on kõige kompaktsem tolmuimeja.

Tabades ühe kolme punkti viske kolmest on auhinnaks 29.9€ maksev autotolmuimeja Jive. See mudel on mõeldud inimestele kes sõidavad palju autoga ja soovivad seal puhtust hoida.

Loomulikult ei jää ükski osaleja auhinnata. Nimelt kui pall korvi ei kuku, saab osaleja piletid järgmisel BC Kalev/Cramo kodumängule. Seega tule saali ja proovi õnne, sest meie mängul võidad igaljuhul.