Mängupäev! Kalevi Spordihallis mängime TLÜ/Kaleviga

BC Kalev/Cramo jätkab täna hooaega Alexela Korvpalli Meistriliigas, vastaseks TLÜ/Kalev! Mäng Kalevi Spordihallis algab kell 19.00!

BC Kalev/Cramo on TLÜ meeskonnaga kohtunud 2017/2018 hooajal kahel korral, mõlemast mängust on väljunud võitjana valitsev Eesti Meister BC Kalev/Cramo. Esimene kohtumine lõppes Kalevi Spordihallis seisuga 59:84, cramolaste resultatiivseim oli Janari Jõesaar, kelle arvele kanti 14 punkti, 5 resultatiivset söötu ja 6 lauapalli. Teises mängus vedas Cramo meeskonna võidule Bojan Subotic, kes tõi 19 punkti.

Vaatamata kindlatele võitudele on tänane mäng olulise tähtsusega, nimelt TLÜ/Kalevi abitreenerina astub oma endise koduklubi vastu mängu juhendama Martin Müürsepp!

Lisaks huvitavale mängule on nüüdsest kõikidel BC Kalev/Cramo kodumängudel müügil korvpallikaardid! Tulles tänasele mängule ning ostes Martin Müürsepa kaardi, saad Mürkalt kaardile autogrammi! Pakkumine kehtib täna 18.00-18.15!

TULETAME MEELDE: EuroPark lõi kossufännidele oma “parkimispesa” Kalevi spordihalli vahetus läheduses Juhkentali 1 parklas!

Kui tavapäraselt maksab Juhkentali 1 parklas parkimine maksimaalselt 5€ siis kossufännile vaid 2€. 30 minuti hind on tavapärase 0.7€ asemel 0.5€. Lisaks mugavale ja odavamale parkimisel toetab EuroPark 10% sinu parkimistasust BC Kalev/Cramo toetuseks.

– Soodushind kehtib terve hooaja vältel ja alates kell 16.00 õhtul kuni kella 24.00ni.
– Soodushinnaga parkimiseks tuleb kasutada parkimistsooni CRAMO. (Näide 123ABC CRAMO)

Lisaks mugavale ja odavamale parkimisel annab EuroPark 10% sinu parkimistasust BCKalev/Cramo toetuseks.