Mängud Lokomotiv-Kubani ja Saraatovi Avtodori vastu jäävad ära

BC Kalev/Cramo annab teada, et Tanel Kurbase COVID-19 kordustest oli positiivne ning sellest tulenevalt jäävad ära mängud Lokomotiv-Kubani ja Saraatovi Avtodori vastu.  

Teisipäeval antud esimene test oli negatiivne, kuid reedene kordustest osutus positiivseks. Mängijal tekkis kolmapäeval kerge palavik ja kurguvalu, mille järel ta isoleeriti koheselt võistkonnast ning ta viibib karantiinis kuni paranemiseni.

Ülejäänud meeskonna kordustesti tulemused olid negatiivsed. Vastavalt Eesti Vabariigi Valitsuse korraldusele nr 336 punkt 1 on isikul, kellel on diagnoositud COVID-19 haigus, keelatud alates diagnoosimisest kuni tervenemiseni lahkuda oma elukohast või püsivast viibimiskohast. Sama korralduse punkt 3 kohaselt, isikud kes on olnud lähikontaktis COVID-19 haigestunuga, on keelatud oma elukohast või püsivast viibimiskohast lahkuda.

Vaatamata kõikidele pingutustele mäng ära pidada, oleme sunnitud andma loobumisvõidu (0:20) pühapäevasele vastasele Lokomotiv-Kubanile. Mäng Saraatovi Avtodori vastu lükkub edasi.

Koostöös Terviseametiga pidasime õigeks riske maandada ja võimaliku haiguse leviku peatamiseks Venemaale mitte reisida ning võistkond on edasiste testide tulemusteni isolatsioonis.

BC Kalev/Cramo soovib Tanelile kiiret paranemist!

Need, kes on ostnud sport.televison.ee portaalist pileti pühapäevasele mängule, neile tagastatakse piletiraha lähipäevil.