BC Kalev/Cramo lõpetas LOC Cupi neljanda kohaga!

Mõõdunud nädalavahetusel toimunud kõrgetasemelise LOC Cupi lõpetas BC Kalev/Cramo neljanda kohaga. Võidu ja kaotusega kolmanda koha mängule jõudnud BC Kalev/Cramo pidi pärast tasavägist kolme veerandaega tunnistama BC Enisey kümnepunktilit paremust. Meeskonnad läksid viimasele ja otsustavale veerandajale vastu viigiseisus, kuid Vitaly Liutychi eestvedamisel võitis vastane viimase veerandaja 28:18 ja kogu kohtumise 82:72, Vitaly arvele kanti koguni 23 punkti. Meie meeskonna parim oli Simmons 13 punktiga,Thomas van der Mars lisas 12 punkti. Meie meeskonna parimaks Liepaja turniiril valiti Janari Jõesaar.

BC Kalev/Cramo peab järgmise kontrollkohtumise juba eesootaval neljapäeval (14.09), kui uues kodusaalis võõrustatakse eelmise hooaja finaalivastast AVIS UTILITAS Raplat.

Kontrollturniiri viimane mäng algab täna kell 15.00. Meie meeskonna poolt ei mängi kaasa Gregor Arbet, kes vigastas eelmises mängus hüppeliigest.