Laupäeval Audentese Spordihoones: BC Kalev/Cramo vs. Soome hõbe - Salon Vilpas

BC Kalev/Cramo kutsub kõiki korvpallisõpru laupäeval Audentese Spordihoonesse, kus toimub meeskonna viimane hooajaeelne kontrollkohtumine. Seekordseks vastaseks soomlaste hõbedameeskond Salon Vilpas! Tule saali ja paneme suvisele ettevalmistusperioodile võiduka punkti!

 

Mäng Audentese Spordihallis algab laupäeval kell 17:00.

Piletite müük mängupäeval Audentese Spordihallis!
Hind: 3€

BC Kalev/Cramo kutsub kõiki toetajaid, fänne ning korvpallisõpru 2018/2019 hooaja meeskonna ametlikule esmaesitlusele! Meeskonna esmaesitlus toimub 25. septembril Ballzy Showroomis, Pärnu mnt. 142, 1 korrusel.

Tegemist on esimese võimalusega ametlikult näha Tallinna esindusmeeskonna 2018/2019 hooaja koosseisu ning suhelda mängijate ja treeneritega. Lisaks meeskonnale on esindatud ka BC Kalev/Cramo fännklubi ning võrratu Kalev/Cramo-DanceAct Dance Team

Ametliku esitluse lõpus on kõikidel kohalviibijatel võimalik vestelda klubi treenerite ja mängijatega. Kõikidel korvpallifännidel on võimalus autogramme küsida ja meeskonnaga pilte teha. Lisaks pakub klubi kõikidele külastajatele suupistete buffeed ning janukustutust.

 

Lugupeetud BC Kalev/Cramo fänn!

BC Kalev/Cramot on ees ootamas uus ja põnev hooaeg, kus lisaks VTB Ühisliigale mängitakse Eesti-Läti Ühisliigas. Selleks et tagada endale sissepääs kõikidele BC Kalev/Cramo kodumängudele, on saadaval 2018/2019 hooajakaardid ja Kuld VIP pääsmed.
Hooajakaart ja Kuld VIP tagavad sissepääsu kõigile BC Kalev/Cramo kodumängudele Kalevi Spordihallis ning Saku Suurhallis!

Kaartide tellimine ja lisainfo: https://goo.gl/forms/hOrOxJ0inM9th6CR2