Kolmest Kolm! VTB Ühisliiga hooaeg võib alata

BC Kalev/Cramo meeskond pidas täna maha hooaja kolmanda kohtumise OlyBet Eesti-Läti Ühisliigas. Tegemist oli hooaja esimese välismänguga, vastaseks BC Ogre meeskond, kelle liidriks Läti rahvuskoondislane Kaspars Berzins.

Ogre spordivõimlas toimunud kohtumist alustas paremini BC Kalev/Cramo, kes viimastele kohtumistele omaselt vastase korvi esimese veerandajaga piltlikult öeldes täis viskas. Esimese veerandaja lõpuks näitas tabloo BC Kalev/Cramo 14 punktilist eduseisu (29:13). Teisel veerandajal mängisid vastased kaitses hulgaliselt agressiivsemalt, mis päädis Berzinis viienda veaga. Poolajale mindi seisult 51:38.

Teine poolaeg jätkus samas rütmis, mis esimene! BC Kalev/Cramo hoidis kätte võideldud eduseisu kuni lõpuni ning kuigi mäng oli suhteliselt närviline võeti lõpetuseks suhteliselt kindel 93:78 võit.

BC Kalev/Cramo resultatiivseimaks tõusis 21 punkti visanud Chavaughn Lewis, Reggie Lynch toetas teda 16 ja Ivan Almeida 15 punktiga.

BC Kalev/Cramo hooaeg jätkub juba pühapäeval, kui algab VTB Ühisliiga hooaeg. Esimesena sõidetakse külla Nizhny Novgorodi meeskonnale. Mängust teeb ülekande sport.postimees.ee ja Kanal12.