Koduses liigas esimene kaotus!

BC Kalev/Cramo pidi tunnistama kodusaalis BC Tartu 73:75 paremust.

Sajas juubel, ehk alates 2005/2006, mil meie meeskond BC Kalev/Cramo nime kannab, oli enne tänast kaks meeskonda Meistriliigas kohtunud 99 korda! Nendest 99 korrast oli meie võiduga lõppenud 58 mängu, Tartu võiduga 41 kohtumist!

Esimesed kolm veerandit möödusid tasavägiselt, kumbki meeskond suurt edu haarata ei suutnud. Kui mängu lõpuni oli jäänud kolm minutit, oli Tartu saavutanud 8-punktilise eduseisu, ent lõpuminutite alguseks suutsime vahe vähendada kõigest kahele punktile. Rohkemaks kahjuks meie meeskonnal rammu ei jätkunud ning isegi Tartu meeskonna eksimused vabavisetel meile kasu ei toonud. Lõpetuseks õpetlik, kuid siiski ülimalt valus kaotus numbritega 73:75!

Meie meeskonna parimana tõi Cedric Simmons 20 punkti ja 12 lauapalliga, Tartu poolelt tegi skoori Kitsing ja Cook, kes mõlemad tõid 16 punkti.

Järgmisena kohtub BC Kalev/Cramo ühisliiga raames BC Unicsi meeskonnaga, kes hoiab VTB Ühisliigas esimest kohta. Mäng toimub Saku Suurhallis esmaspäeval kell 19.00!