Karpas Kambala lahkumismäng lõppes BC Kalev/Cramo võiduga

BC Kalev/Cramo ja Jurmala kohtumine algas tasavägiselt ning veerandaja keskpaigas oli seis 10:10. Janari Jõesaare ja Reggie Lynchi korvidest pääses Kalev/Cramo peagi 16:10 ette. Jurmala vastas aga 9:0 spurdiga, millele tegi alguse just vanameister Kaspars Kambala kahest vabaviskest. Kristaps Plavnieksi korvist juhtis Jurmala 2,5 minutit hiljem juba 27:18. Vahetusest sekkus külalisvõistkonna poolt edukalt Maksim Salaš, kes viskas 10 punkti ja Lynchi lähiviskest pääses Kalev/Cramo 2.02 enne poolaega 35:34 ette. Minimaalses eduseisus siirduti ka puhkepausile.

Viis minutit hiljem oli Kalev/Cramo 49:41 peal, aga võõrustajad püsisid mängus ning Kambala kuue punkti toel vähendati vahe 51:52 peale. Viimane neljandik algas Eesti klubi 55:53 juhtimisel ning Janari Jõeaare kaugvise viis omad 61:55 ette. Jurmala ei andnud alla ja Karlis Lasmanise vabaviskest vähenes vahe kolmele punktile. Lõpuni siiski kodumeeskond vastastega sammu pidada ei suutnud ja 2.54 enne lõppu tabas Martin Dorbek kaugviske, millega suurendas kalevlaste eduseisu kümnele punktile. Jurmala üritas kolmepunktivisetega mängu päästa, ent need ei tabanud ja Kalev/Cramo sai hooaja 15 võidu kätte.

Janari Jõesaar tõi Kalev/Cramo parimana 16 punkti. Branko Mirkovic lisas 13 silma ja 7 lauapalli. 10 punkti said kirja Kristjan Kitsing, Reggie Lynch ja Maksim Salaš, kes kogusid ka vastavalt 6, 7 ning 6 lauapalli.

Karjäärile selle mänguga joone alla tõmmanud Kaspars Kambala kerkis Jurmala poolelt üleplatsimeheks, visates 20 punkti ja korjates 6 lauapalli. Lauris Blaus lisas 12 punkti ning võrdselt 8 silma said enda nimele Karlis Lasmanis ja Kristaps Plavnieks (lisaks 8 korvisöötu).