Kalev/Cramo võitles südikalt, kuid Meistrite Liiga hooaeg algas dramaatilise kaotusega

Kalev/Cramo tihe mängugraafik jätkus Prantsusmaal Strasbourg’is, kus alustati FIBA korvpalli Meistrite liiga põhiturniiriga. Kalev jäi võõrsil Strasbourgile alla 73:75 (24:19, 12:22, 17:17, 20:17).

Viimasel veerandil suurema osa ajast tagaajaja rollis olnud Kalev/Cramo jõudis tänu Silas Melsoni kahele korvile 7,8 sekundit enne normaalaja lõppu 73:73 viigini. Viigikorvi eel mängis tähtsat rolli ka Martin Dorbek, kes sundis John Robersoni pallikaotusele, mis andis Cramole vajaliku rünnaku.

Strasbourgil oli 7,8 sekundit enne lõppu kasutada rünnak, kus Roberson läks ka viskele. Mehe vise läks mööda, aga ründelauast vajutas Matt Michell palli korvi. Seejärel suutis Melson veel keskväljalt kaugviske tabada, aga mänguaeg sai vahetult enne Melsoni viset läbi. Nii pidi Kalev vastase nappi paremust tunnistama.

Just ründelauas jäigi Kalev hätta, kui Strasbourg noppis 19 ründelauapalli Cramo kaheksa vastu. Melsoni arvele jäi Cramo poolelt 18 punkti. Säravates rollides olid Kristjan Kitsing ja Rauno Nurger, kes viskasid 16 punkti. Nurger kogus veel seitse lauapalli, Kitsing aga viis lauapalli ja kolm resultatiivset söötu. Davion Berry lisas üheksa silma. DeAndre Lansdowne viskas üleplatsimehena 21 punkti. John ROberson panustas võitu 14, Matt Mitchell 12 punkti.

Autor: Delfi