Kalev/Cramo põhimeesteta Tartule võimalust ei jätnud

BC Kalev/Cramo teenis suure võidu Tartu Ülikooli üle 87:62 (30:12, 19:11, 16:21, 22:18)

Kahe liidri Tanel Soku ja Adomas Drungilaseta tegutsenud Tartu jäi juba avaminutitel kalevlaste surve alla ning viie minuti möödudes oli seis 20:6. Veerandaja võitis Kalev/Cramo 30:12 ning Janari Jõesaare lähiviskest suurenes eduseis peagi 21-punktiliseks. Poolajaks oli vahe 26 punkti suurune ning kahel korral pääses Kalev/Cramo ka 28 punktiga ette. Neljas veerandaeg algas Kalev/Cramo 65:44 juhtimisel ja 3.09 enne lõppu viis Tanel Kurbas omad pealtpanekust 81:50 ette. Tartu vastas lõpetuseks 12:6 spurdiga ja kodumeeskond teenis 25-punktilise võidu.

Visketabavuses jäi Kalev/Cramo 55%-42% peale ning lauavõitlus võideti 31:28 (ründelaud 9:7 Tartule). Korvisööte andis rohkem Kalev/Cramo 30:13 ja pallikaotuseid kogunes rohkem Tartul 18:14.

Janari Jõesaar oli Kalev/Cramo parim 14 punktiga. Võrdselt 13 punkti lisasid Kyle Vinales (andis veel 4 korvisöötu) ja Sacha Killeya-Jones (võttis ka 6 lauapalli). Aigars Škele sai kirja 12 punkti ja 4 korvisöötu ning Tanel Kurbas kogus 10 punkti.

Kregor Hermet tõi Tartu eest 15 punkti ja võttis 4 lauapalli. Robert Valge lisas 14 silma ning Heivo Parroll järgnes 6 punkti ja 5 lauapalliga.